Wellensteyn - legendárne pánske bundy


POZRIEŤ CELÚ KOLEKCIU >

Pánske bundy Wellensteyn sa preslávili svojou kvalitou. Materiálom venuje módna značka výnimočnú pozornosť. Vďaka tomu patrí medzi svetových lídrov vo výskume a výrobe textílií pre vetrovky. Keď k tomu pridáte jedinečnú eleganciu a štýl, tak pánske vetrovky Wellensteyn sú tým najlepším kusom oblečenia, ktoré môžete nosiť.

Za bundami hľadajte ryby

Keď zakladateľ spoločnosti Adolf Wuttke začal v Nemecku podnikať, nebolo to oblečenie, čo mu prinieslo úspech - bol to rybolov! Patentoval celú kopu vybavenia, ktoré zmenili lodiarstvo a výskum morských hlbín. Wuttkeho technický dizajn zariadení bol tak dobrý, že po čase si jeho zákazníci priali aj rovnako odolné pracovné oblečenie. Ich želanie zobral ako výzvu a zo značky Wellensteyn vytvoril symbol kvalitných a prestížnych pánskych búnd.

Bundy Wellensteyn sú ako iPhone

Nosiť bundu Wellensteyn vyvoláva rovnaký rešpekt ako iPhone. Erb s červeným podkladom je symbolom prestíže a kvality. V Nemecku to isto sedí. Moderné bundy tejto módnej značky sú medzi nemeckými zákazníkmi vysoko hodnotené.

Úspech značky Wellensteyn je tak prenikavý, že pánske vetrovky si našli miesto aj v USA, kde je boj o zákazníka obzvlášť náročný. Tu si ich obliekajú také herecké hviezdy ako Paul Rudd (Prvý alebo druhý, Blbec na večeru) alebo Liam Hemsworth (Hry o život). Pánske bundy Wellensteyn sa dostali aj do svetoznámych časopisov pre pánsku módu ako sú Esquire, Men`s Health a L`Uomo Vogue.


PÁNSKE BUNDY WELLENSTEYN

POZRIEŤ V ESHOPE >


Pánske bundy pre milionárov aj robotníkov

Bundy Wellensteyn nikdy nezradili svoj pôvodný účel; sú stále oblečením, ktoré odolá každému počasiu. Vetruodolné a nepremokavé vetrovky, ktoré si pôvodne obliekali rybári, sa vďaka spojeniu s módou premenili na oblečenie aj pre milionárov. Z pracovného oblečenia sa tak stal módny fenomén. V našich predajniach nájdete najmä mestské nepremokavé bundy s podlepenými švami a vetruodolnou úpravou. Čierne bundy, ktoré sú elegantné na jar, jeseň či na zimu, tvoria základ našej ponuky.

Wellensteyn - to sú aj dámske bundy. Pozrite si ich TU >

Do mesta už len v nepremokavej bunde

Výnimočnosť búnd Wellensteyn sa ukrýva hlavne v kvalitných materiáloch. Firma patrí medzi svetových lídrov vo vývoji textílií. Pánske bundy dnes šije z viac ako 600 mimoriadne kvalitných látok. Ich názvy ste možno nikdy nepočuli, ale ich vlastnosti sú rovnocenné s turistickými materiálmi.

WoCasAirTec: elegantná multifunkčná látka od WellensteynWoCasAirTec je multifunkčná látka, ktorá má prednosti outdoorových materiálov a pritom vyzerá štýlovo ako vlna. Bundy z nej pôsobia veľmi elegantne a nosia sa pohodlne.

 

RainbowAirTec: lesklá, výstredná textília od WellensteynRainbowAirTectrblietavý, výstredný vzhľad meniaci sa podľa svetla. Bundy z tohto materiálu sú oderuvzdorné a vhodné na každý deň.

 

 PolyHiTec: športová, stredne ľahká látka značky WellensteynPolyHiTec je hladká a lesklá textília z ľahkého vlákna. Je určená na každodenné a voľnočasové nosenie, vhodná aj v chladnom a mokrom počasí. Nezachytáva prach a ľahko sa ošetruje.

Ako prať bundy Wellensteyn? Prečítajte si TU >

Cena za luxusné bundy je vyššia

Povedzme to rovno: cena za pánske bundy Wellensteyn nie je nízka. Vezmite však do úvahy, že na svete je len niekoľko mimoriadnych značiek, ktoré ponúkajú dokonalé spojenie módy a kvality. Wellensteyn je práve v tom geniálny: je moderný a špičkovo kvalitný.

Pánske bundy Wellensteyn vás dostanú štýlom a urobia z vás nedobytnú pevnosť.

POZRIEŤ V ESHOPE >

Foto: Wellensteyn

Prihláste sa k odberu našich noviniek