Eterna - štýlové košele, čo vydržia


POZRIEŤ V ESHOPE >

ETERNA – prestížna nemecká značka nežehlivých košieľ s vyše 150-ročnou tradícou a čisto európskou produkciou je synonymom inovácií a najvyššej kvality.

ETERNA tvorí elegantnú módu pre mužov, pre ktorých je prvoradý osobitý štýl a kvalita. Typickými vlastnosťami produktov je nadčasovosť a modernosť s mnohými prácnymi detailami, ktoré dotvárajú sofistikovaný vzhľad každej košele.

Košele vyrobené na Slovensku

Ako jedna z mála značiek sa ETERNA môže pochváliť čisto európskou výrobou – ktorá je kombináciou výlučne švajčiarskych materiálov, dizajnérov z celej Európy, nemeckého manažmentu a konečná výroba prebieha vo vlastnom závode na Slovensku.

TIPY

Ekologické textílie v štandarde OEKO-TEXTDobré košele sú Good Shirt

ETERNA je ekologická, enviromentálne zodpovedná značka, ktorá sa stará o trvalú udržateľnosť a férové pracovné podmienky. Ako prvá značka vo svojom odvetví bola ocenená štandardom certifikačnej spoločnosti OEKO-TEX Standard.

Good Shirt - značka dobrých košieľSymbol THE GOOD SHIRT na košeliach značky ETERNA znamená nielen splnenie všetkých OEKO-TEX štandardov ale aj všetkých ostatných vlastností kvalitných pánskych košieľ. THE GOOD SHIRT predstavuje najvyšší štandard kvality košieľ pre mužov.

Košele Eterna - a všetko oblečenie so symbolom Oeko-Tex Made in Green - majú jednu zajímavú vlastnosť. Ich výrobu dokážete vystopovať: zistíte, kde utkali na ne látku, kde ich ušili alebo kde vyrobili gombík. Na vlastné oči sa tak presvedčíte, že košele Eterna sú naozaj ušité na Slovensku, v Bánovciach nad Bebravou.

AKO OVERIŤ KOŠELE ETERNA >>

Tradičné košele, ktoré nikdy nezostarli

Biele trvácne goliere pánskych košieľ. Eterna

Logo kvality módnej značky EternaETERNA v preklade znamená večnosť (lat. aeternum). Od samotného vzniku má ETERNA len tie najvyššie požiadavky na kvalitu  svojich pánskych košieľ, materiálov, dodávateľov, pracovníkov a partnerov. Spoločne tak vytvárajú tradíciu viac ako 150 rokov. 

Tradičná výroba pánskych košieľ EternaS úplne prvou  prevratnou inováciou prišla ETERNA už pri svojom vzniku. Svoju tradíciu odštartovala vďaka polovystuženému odnímateľnému golieru, ktorý bol vystužovaný dvojitou látkou. Golier bol ľahko udržiavateľný a v rekordnej dobe si získal fanúšikov po celom svete.

Od prvej inovácie nasledovali mnohé ďalšie a značka ETERNA sa stala symbolom pre neustále inovácie a najlepšiu kvalitu košieľ na trhu. Biela pánska košeľa. Eterna

Nežehlivé košele s nemeckým certifikátom

Nežehlivá pánska košeľa. Eterna

Nová kvalita vyvinutá značkou ETERNA - perfektný strih a nežehlivá úprava

NON-IRON SOUPLESSE je ten najvyšší štandard nežehlivosti košieľ vytvorený pre ETERNU v spolupráci s nemeckými testovacím úradom TÜV.

Nežehlivé pánske košele značky ETERNA sú vďaka non-iron souplesse nielen vynikajúce na ošetrovanie, ale pri nosení sa sami dožehľujú na tele a vďaka tomu vyzeráte po celý deň ako zo škatulky. Okrem skvelého vzhľadu sú odolnejšie voči pachom okolia.

Viete, ako prať a sušiť nežehlivé košele?

Tá biela vás oslepí

Biele košele pre mužov sú vďaka neustálemu zdokonaľovaniu odolnejšie voči praniu. Oproti pánskym košeliam konkurenčných značiek vydržia oveľa viac vypratí pri zachovaní bielej bez náznakov zošednutia či opotrebenia materiálu.

Snehovo-biele pánske košele. Eterna

Nájdite si svoj strih pánskej košele

ETERNA ponúka tri základné strihové rady pánskych košieľ, ktoré majú to hlavné spoločné; všetky sú vyrobené zo švajčiarskej bavlny swiss-cotton a sú, samozrejme, nežehlivé a s úpravou proti krčeniu a s absorpciou pachov.

Košele pre pánov ETERNA sú v ponuke v troch rozdielnych strihoch:

Pohodlný strih košieľ - Comfort FitComfort Fit - klasický strih košele

COMFORT FIT je nadčasová klasika pre každého businessmana. Vyznačuje sa pohodlným, rovným strihom a náprsným vreckom s vyšitým logom.

Moderný strih košieľ - Modern FitModern Fit - moderný strih košele

MODERN FIT má moderný, zoštíhlený slim strih a osloví mužov, ktorí majú radi modernejší vzhľad. Logo ETERNA je vyšité na manžete.

Strih košieľ pre štíhlych - Slim FitSlim Fit - strih košele pre štíhlych

SLIM FIT sú košele určené pre štíhlych mužov. Košeľa je výrazne zoštíhlená tak, aby kopírovala telo veľmi tesne. Košele SLIM FIT sú často doplnené rôznymi detailmi ako farebným štepovaním, či kontrastnou podšívkou na golieri alebo manžete, ktoré dotvárajú celkový moderný vzhľad. Košeľa nemá náprsné vrecko a logo má vyšité na rukáve.

Super štíhly strih pánskych košiel EternaSuper Slim Fit - strih košele pre veľmi štíhlych

SUPER SLIM FIT sú košele určené pre veľmi štíhlych mužov. Sú silne zoštíhlené tak, aby obopli aj veľmi chudých pánov. Bez záhybov a s perfektným vypasovaním. Sú ideálne pre (mladých) mužov, ktorí nemajú nadbytočné kilá.

 Značkové pánske košele

Hodvábne kravaty v jedinečnom strihu

Okrem prestížnych košieľ ponúka ETERNA širokú paletu hodvábnych kravát s patentovaným strihom pre perfektné uzly v širokých či moderných úzkych verziách – v komerčných či extravagantných vzoroch pre elegantný či ležérnejší outfit.

 

Prihláste sa k odberu našich noviniek