Pánska značková móda

  • Úvod
  • Pánska značková móda

OLYMP

Najlepšie košele v Nemecku, ocenené ako víťaz v 20 kategóriach z 24 hodnotených (podľa odborného žurnálu TextilWirtschaft). Nežehlivá úprava, 100% bavlna. Kvalita bez kompromisov.

Viac informácií


Wellensteyn

Legendárne nemecké mestské bundy sa postavia proti počasiu. Tieto bundy sú jedinečné v detailoch a funkčných prvkoch: sú nepremokavé a odolné voči vetru, priedušné a majú podlepené švy.

Viac informácií


Alberto

nemecký špecialista na nohavice s 80 ročnou tradíciou. Zaoberá sa výrobou nohavíc pre mužov. Nohavíc pohodlných, módnych, pre každú príležitosť: biznis, voľný čas i golf. Štyri rôzne strihy od voľnejšieho (Comfort) až po najštíhlejší (Slim) zaručujú, že si vyberie každý. Dokonca aj tí z Vás, ktorí hrajú golf (ALBERTO Golf - špičkové nohavice inšpirované profesionálnymi golfistami).

Viac informácií


Club of Comfort

Nemecká značka nohavíc CLUB OF COMFORT v super kvalite, s visačkou MADE IN SLOVAKIA. Vždy s obsahom streču, elastické, komfortné, s ľahkou údržbou.

Viac informácií


RAGMAN

nemecká značka pleteného ošatenia, ktorej produkty sú dizajnované v Zurichu a ich výroba je sústredená hlavne v Peru, ktoré je producentom jednej z najkvalitnejších bavĺn na svete – PIMA COTTON.

Viac informácií


Club of Gents

Originálna pánska móda, ktorá oblieka mladých a štíhlych mužov do oblekov. Kolekcie vynikajú najmä zúženými strihmi oblekov, sák a nohavíc, ktoré zvýrazňujú štíhlu postavu. Voľná kombinovateľnosť veľkostí je samozrejmosťou.

Viac informácií


Hattric

nemecká značka pánskych nohavíc, ktorá Vám za Vaše peniaze prináša vysokú pridanú hodnotu. Nohavice na každú príležitosť, pre každý štýl, pre každú veľkosť a pre každého muža.

Viac informácií


Claudio Campione

spoločnosť založená v roku 1989 v Nemecku začala s pánskymi kolekciami CLAUDIO CAMPIONE, ku ktorým v roku 1993 pridala aj dámske pod menom LISA CAMPIONE. Športový a inovatívny – tak sa dá charakterizovať koncept značky CLAUDIO CAMPIONE®. Kolekcie s ladiacimi farebnými témami ponúkajú rozmanité kombinácie, ktorými určite zaujmete.

Viac informácií


Reset

Holandské bundy, ktoré ešte len prídu do módy. Predvídaví a štýloví - takí sú návrhári z Resetu. Oblečú vás do pohodlia a podľa najnovšej módy.

 

Viac informácií


Casa Moda

Nemecká kvalita a farebná hravosť. To sa vplieta do pulóvrov, svetrov a viest značky Casa Moda. Oblečte si CM a ovládnite farebný svet!

Viac informácií


Venti

mladistvé kolekcie košieľ, ktoré ponúkajú tie najnovšie trendy zo sveta klasických košieľ. Aktuálne veľmi obľúbený úzky strih. S každou novou kolekciou prichádzajú nové podnety, neuveriteľné farby a jedinečný vizuálny štýl.

Viac informácií


Carl Gross

Nemecká značka zameraná najmä na pánsku módu. V jej ponuke nájdete pánske obleky, saká, nohavice a vlnené plášte. Sú ušité z najkvalitnejších tkanín od talianskych výrobcov. Saká a nohavice môžete voľne kombinovať.

Viac informácií


Marvelis

nemecká značka MARVELIS predstavuje kvalitné pánske košele, vyrábané zo 100 % bavlny s nežehlivou úpravou, ľahko sa udržiavajú. Skvelé strihy, vysoká kvalita a prijateľná cena, to je to, čo zákazníci oceňujú na značke MARVELIS.

Viac informácií


Eterna

Prestížna nemecká značka nežehlivých košieľ s vyše 150-ročnou tradícou. Ako jedna z mála značiek košieľ  sa ETERNA môže pochváliť čisto európskou výrobou – ktorá je kombináciou výlučne švajčiarskych materiálov, dizajnérov z celej Európy, nemeckého manažmentu a konečná výroba prebieha vo vlastnom závode na Slovensku.

Viac informácií


Digel

Silná nemecká značka pre pánske obleky. Digel je lídrom v inováciách: tvorí pohodlné a nekrčivé obleky zo špeciálnych látok.

Väčšine mužov nesedia konfekčné veľkosti. Oblek ušitý na mieru je zas drahý. Digel preto vytvoril jedinečný systém Mix&Match: zákazník kombinuje veľkosti - sako a nohavice, či vestu - podľa svojej postavy.

Viac informácií


S4

Pánske bundy nemeckej značky S4. Móda pre mužov, ktorí sa už nesnažia hľadať kým sú, ale sú so sebou spokojní. Aj v živote, aj v móde. Čisté siluety, čisté línie. Inšpirovaní dizajnom, architektúrou a životným štýlom medzinárodných metropol, ostali v S4 verní nimi vybranej ceste už po dve desiatky rokov. Trendy prichádzajú a odchádzajú. To čo ostáva je KVALITA.

Viac informácií


Milestone

Značka MILESTONE - to sú inovatívne, módne bundy pre náročných ľudí a to v reálnom pomere cena - kvalita. MILESTONE kombinuje aktuálne módne trendy so športovou eleganciou.  Moderné strihy, špičkové materiály, vypracovanými siluety a neobvyklé  detaily - to je nemecký MILESTONE, jeden z lídrov na trhu v segmente búnd. Na voľný čas, aj do práce. 

Viac informácií

Prihláste sa k odberu našich noviniek