Vernostný program


zakaz. karta

Ak uskutočníte v ktorejkoľvek z našich predajní jednorazový nákup v celkovej hodnote nad 300,-  €, získavate nárok na účasť vo Vernostnom programe FAMON classic fashion. Vernostný program je platný v kamenných predajniach FAMON, ako aj na webových stránkach www.famon.sk a ponúkaný je iba plnoletým fyzickým osobám.

Do Vernostného programu sa môžete zapojiť vyplnením registračného formulára priamo na predajniach alebo elektronicky, ak vám tento pošleme emailom a vy nám ho vyplnený a podpísaný vrátite. Na základe vašej účasti vo Vernostnom programe, vám bude pri každom ďalšom nákupe poskytnutá zľava 10 % z ceny nezľavneného tovaru, v každej našej predajni, ako aj v našom eshope.  

Ako zaregistrovaný verný zákazník budete pravidelne informovaný o našich akciách a novinkách medzi prvými, ak nám k tomuto dáte svoj písomný súhlas a budete súhlasiť so Zásadami spracúvania osobných údajov Famon, s.r.o., ktoré sú dostupné v našich predajniach alebo na webe www.famon.sk.

Účasť v programe a poskytované výhody a zľavy sa vzťahujú výlučne na zaregistrovanú fyzickú osobu, je neprenosná na inú fyzickú osobu a Famon, s.r.o. má právo preveriť identitu osoby, ktorá si nárok uplatňuje. Zákazník ručí za presnosť, kompletnosť a aktuálnosť všetkých poskytnutých informácií a bude bezvýhradne zodpovedný za chybné, nekompletné alebo neaktuálne údaje.

Prihláste sa k odberu našich noviniek