Biele košele. Muži ich milujú a všetci chvália


 

Jeden typ pánskeho oblečenia je v našich obchodoch najžiadanejší zo všetkých. Je ním biela pánska košeľa. Vysvetlenie je jednoduché: nech sa vyberiete do práce, na rande alebo pracovný pohovor, v bielej košeli urobíte dobrý dojem vždy a všade. Biele košele s dlhým rukávom sú pre mužov voľbou istoty.

Dlhý rukáv sme spomenuli zámerne. Je elegantný a hodí sa aj do pánskeho obleku, aj na bežné nosenie. V horúcich dňoch si dlhé rukávy môžete kedykoľvek vyhrnúť. Samozrejme, ak nemusíte dodržať zásady formálneho obliekania.

Najviac sa hodia k výrazným farbám

Čaro bielych košieľ spočíva v tom, že sa dajú hravo kombinovať s akýmkoľvek pánskym oblečením a doplnkami. Nemusíte ani chvíľu rozmýšľať, ktorú farebnú kravatu si uviazať alebo aký odtieň obleku vybrať. Vďaka bielej môžete viac experimentovať.

Biela pánska košeľa s modrou, sivou, červenou a fialovou kravatou

Farby, ktoré sa nám s bielou košeľou najviac osvedčili, boli fialová a červená, a z decentných farieb sa veľmi pekne ukázali modrá a šedá. Kravaty v týchto farbách nájdete aj u nás.

V bielej košeli vás nevyhodia

Pre všetky pánske košele platí jedno: skôr než sa oblečiete, zvážte na akú príležitosť. Pre bielu košeľu zas platí, že ak ju máte na sebe, nikde vás vo dverách neotočia. Biela je slávnostná farba, ktorá patrí nielen do klubu ale rozhodne na svadbu, alebo keď sa vyberiete na ples či gala večer.

Moderná, biela svadobná košeľa pre ženícha Luxusná, hladká košeľa na svadbu, pre ženícha Olymp Luxor, modern fit Svadobná biela košeľa pre ženícha, luxusná - Olymp Luxor modern fit

KOŠELE NA PLES A SVADBU >

Na druhej strane, biela voľnočasová či biznis košeľa vyzerá veľmi sviežo a moderne - aj keď je zapasovaná v džínsoch. Ak chcete zaujať, bielym košeliam prajú najmä slnečné dni. Iskrivá biela vtedy priťahuje pozornosť a vyžaruje auru.

Košeľa biela s modrou slim kravatou v džínsoch

Na TOP akciách sa nosia TOP košele

Na plese či na iných významných spoločenských udalostiach je biela košeľa s dlhým rukávom povinnou jazdou, ktorú si vyžaduje dress code. Spoločenská košeľa musí mať dlhý rukáv a nesmie mať náprsné vrecko.

Spoločenská biela košeľa s vysokým golierom a motýlikom

Snehová biela, dvojité francúzske manžety, stojaci golier (tzv. stojačik s krídelkami), textúra látky typu Twill, manžetové gombíky z textílie, prípadne skryté zapínanie gombíkov (tzn. léga) - to je najvyššia úroveň spoločenských košieľ.

SPOLOČENSKÉ KOŠELE >

Vašu postavu zmení na nepoznanie

Videli ste už niekedy muža v bielej košeli, ktorý pôsobil nepomerne štíhlejšie ako vyzeralo jeho nevycvičené brucho? Nebola to náhoda. Biele košele majú jednu skvelú vlastnosť: ak majú vhodný strih - zužujú sa v bokoch a priliehajú na prsiach, vytvárajú jasnú štíhlu líniu.

Košele comfort / komfort, modern fit a slim fit

Ak máte kilá navyše, slim či slim fit strih vám ich nápadne uberie. Tmavé košele tiež opticky zužujú, ale biela košeľa vykreslí vašu siluetu presnejšie a výraznejšie. Pozor! Ak zvolíte voľný strih, biela košeľa vás skôr rozšíri a naberiete na objeme.

Zaujímavé biele košele na všehochuť

Možno sa teraz pýtate, čo môže byť na bielej košeli zaujímavé. Všetko!

Časy, keď existovala len jedna biela farba, sú preč. Dnes, keď si vyberiete snehobielu, tak ste elegán. Slonovinová biela (ivory) či béžová (champagne) sú zas jemne výstredné a pre moderných mužov.

Pánske košele v rôznej bielej: snehovobiela, ivory a champagne

Biele biznis košele sa vylepšujú aj nevtieravými farebnými prvkami. Goliere a manžety vtedy zdobia farebné okraje z pevných látok. Košele tak vyzerajú zaujímavejšie a vďaka tuhosti okrajov držia lepšie svoj tvar.

Biela pánska košeľa na voľný čas s motýlikom a vreckovkou

Až vyskúšaná košeľa sa ráta

Biele pánske košele sú v našich obchodoch najobľúbenejšie pánske oblečenie. Práve preto je náš výber bielych košieľ veľmi pestrý. Príďte sa k nám pozrieť, ako dobre vyzeráte v bielej. Košele vášho strihu a vkusu si môžete vyskúšať v Žiline a v Poprade.

Naše odborné poradkyne vám košele rozbalia a pri výbere radi pomôžu. Alebo si košeľu nechajte poslať na svoju adresu:

BIELE KOŠELE V ESHOPE >

Foto: Olymp, Eterna

Prihláste sa k odberu našich noviniek