Látky, z ktorých sú bundy Wellensteyn


 

Módna spoločnosť Wellensteyn - navrhuje a šije dámske a pánske bundy - je expertom vo výrobe textilných látok. Vývoju a výrobe sa venuje dlhé roky a jej portfólio je obrovské. V súčasnosti šije dámske a pánske bundy z viac ako 600 rozličných látok. Patria medzi úplnú špičku svetových látok vo svojej funkčnosti a kvalite.

Pozrite si vlastnosti látok, z ktorých sú ušité bundy Wellensteyn v našich predajniach:

BosAirTec

BosAirTec - hladká mäkká látka pripomína vlnuTeplá, hladká a nekrčivá vrchná látka. Stredne ťažká polyesterovo-viskózna tkanina s hladkým povrchom, ktorá je mäkká na dotyk a pripomína vlnu. Má elegantný vzhľad a je tkaná vo vzore "soľ a korenie" (drobné krížne prešívanie čiernej a béžovej). Má prednosti funkčných vrchných materiálov a pritom úplne jedinečný vzhľad.

Vrstvenie tkaniny zabezpečuje nepremokavosť a vetruodolnosť, ako aj priedušnosť.

Ošetrovanie
Textília sa perie pri 30°C a jednoducho sa udržuje. Nesmie sa chemicky ošetrovať, ani prať s avivážou.

Ako prať bundy Wellensteyn? Prečítajte si TU >

CenturyAirTec

CenturyAirTec - funkčná látka od WellensteynTáto textília má výnimočné vlastnosti funkčných vrchných materiálov, ale pritom vyzerá ako klasická vlnená látka s keprovým vzorom. Táto vrchná látka sa skladá zo stredne ťažkej, trvanlivej polyesterovo-vizkóznej látky s hladkých povrchom.

CenturyAirTec je teplá, hladká a nekrčivá textília. Budí dojem mäkkej vlny, a pôsobí tak elegantne a pohodlne. Vďaka vrstveniu je látka nepremokavá a vetruvzdorná a pritom priedušná.

Ošetrovanie
V automatickej práčke sa perie pri 30°C a ľahko sa udržiava. Nesmie sa však prať spolu s avivážou alebo chemicky ošetrovať.

HaHeMeAirTec

HaHeMeAirTec - jemne zrnitá multifunkčná látkaMultifunkčný materiál zo 100-percentného polyesteru. So svojím čistým, zdržanlivým vzhľadom a matným leskom pôsobí veľmi hodnotne a elegantne. Na dotyk suchá a jemne zrnitá látka.

Tento materiál je tuhý, ale zároveň mäkký a prispôsobí sa každému pohybu.

Látka má všetky prednosti syntetického materiálu, je odolná voči počasiu, nekrčivá a len nepatrne zachytáva nečistotu. Vďaka nanesenému laminátu na vnútornej strane látky je nepremokavá a vetruvzdorná, pričom ostáva priedušná.

Ošetrovanie
Vrchná látka sa ľahko ošetruje a v práčke sa perie pri 30°C. Neperie sa v aviváži, a ani sa chemicky neošetruje.

MiPeJaqAirTec

MiPeJaqAirTec - ľahká tkanina s leskom a minipepitomMultifunkčná, ľahká tkanina s hladkým, hodvábne sa lesknúcim povrchom, ktorý pôsobí veľmi elegantne. Decentný minipepitový vzor v čierno-čiernej je jasne rozpoznateľný.

Skladá sa výlučne z polyestrových vlákien.

Ošetrovanie
Textília sa perie pri 30°C a ľahko udržiava. Nesmie sa prať s avivážou a chemicky čistiť.

PolyHiTec

PolyHiTec - lesklá, športová látka značky WellensteynTáto látka patrí k multifunkčným outdoorovým materiálom značky Wellensteyn a skladá sa zo stredne ľahkého mäkkého HiCount polyestru (vyhotovený z lesklého mikrovlákna). PolyHiTec je o 30% ľahší ako HeavyTaslan320.

Ako materiál, ktorý na trhu často nahrádza matné mikrovlákna, padne do oka vďaka svojmu hodvábnemu lesku a hladkému, rovnému povrchu. Látka nezachytáva prach a ľahko sa čistí.

Hodí sa na každodenné nosenie ako aj počas voľnočasových činností, keď je človek vystavený dlhší čas aj vlhkému a chladnému počasiu.

Ošetrovanie
Látka sa ľahko ošetruje a v práčke sa perie pri 30°C. Nesmie sa prať v aviváži, a ani sa chemicky ošetrovať.

RainbowAirTec

RainbowAirTec - trblietajúca sa, výstredná látkaTáto látka je jedným z multifunkčných outdoorových materiálov značky Wellensteyn. Kombinovaná z oderuvzdorného nylónu, lesklého CD polyestru a matného polyestru si RainbowAirTec udržiava trblietajúci sa lesk, ktorý sa mení podľa dopadu svetla. Látka tak vyzerá športovo a zároveň extravagantne.

Tento materiál je vhodný na každodenné a voľnočasové nosenie, keď uprednostňujete športové, kvalitné oblečenie.

Ošetrovanie
Materiál sa v automatickej práčke perie pri 30°C. Nesmie sa chemicky ošetrovať.

ShiDaMoHighTec

ShiDaMoHighTec - superľahká, lesklá látkaTenká, veľmi ľahká textilná látka s tlmeným trblietajúcim sa leskom, vďaka ktorému textília elegantne žiari. Je mäkká a veľmi jemne tkaná, takže pôsobí akoby bola bez štruktúry.

Veľmi dobre sa nosí, keďže je mimoriadne ľahká a mäkká na dotyk. Okrem toho je táto polyesterová látka odolná voči počasiu a len nepatrne zachytáva špinu.

Ošetrovanie
Táto vrchná látka sa ľahko udržiava a perie sa pri 30°C. Nesmie sa ošetrovať zmäkčovadlami alebo chemicky čistiť.

SiWuStriAirTec

SiWuStriAirTec - mäkká nekrčivá textíliaŠpičková multifunkčná dvojtónová látka s jemným, rovnomerným elegantným ako aj športovým keprovým vzorom. Povrch je bez lesku a tkanina je na dotyk mäkká pripomínajúca vlnu. Látka sa extrémne dobre nosí.

Táto zmesová tkanina je určená na každodenné nosenie a voľnočasové aktivity. Má všetky pozitíva syntetických materiálov: je odolná voči vplyvom počasia, odpudzuje špinu, je nekrčivá a rýchlo sa vysuší.

Ošetrovanie
Textília sa ľahko udržiava a perie pri 30°C. Nesmie sa prať so zmäkčovadlami a chemicky čistiť.

TiSaAirTec

TiSaAirTec - ľahká, matná látkaTáto textília s hladkým, matným povrchom bez štruktúry vytvára športový a pritom ušľachtilý dojem. Je ľahká, mäkká a na dotyk príjemná.

Ošetrovanie
Tkanina TiSaAirTec sa ľahko ošetruje a perie automaticky pri 30°C. Nesmie sa prať v aviváži ani chemicky čistiť.

WoCasAirTec

WoCasAirTec - keprová látka skoro ako vlnaTáto textília patrí k multifunkčným outdoorovým látkam značky Wellensteyn. Má prednosti funkčných vrchných materiálov, pričom má zvláštny vzhľad klasického lomeného kepra.

Látka je zo stredne ťažkého, trvanlivého polyester-viskóznej tkaniny s hladkým povrchom. Vyzerá veľmi mäkko, podobá sa na vlnu a je elegantná a pohodlná.

Vďaka vrstveniu je nepremokavá a vetruvzdorná, pričom si zachováva priedušnosť. WoCasAirTec je teplý a nekrčivý.

Ošetrovanie
Materiál sa v práčke perie pri 30°C a ľahko sa ošetruje. Nesmie sa prať v aviváži, a ani sa chemicky ošetrovať.

Prihláste sa k odberu našich noviniek