Značkové pánske košele pre náročných

  • Úvod
  • Značkové pánske košele pre náročných

 

Nároční muži zažívajú náročné chvíle. Značkové pánske košele vám v ťažkých chvíľach dajú pocit pohodlia a vlejú do vás potrebnú dávku istoty. Dostanete od nich to, čo potrebujete: ukážete, že ste sebavedomý muž a dobrá značka, ktorá stojí za pozornosť.

Nepodceňujte silu vašej košele. Dôležití ľudia vedia kvalitu košele oceniť.

My z Famonu veríme kvalitnej značkovej móde, preto u nás nájdete nemecké pánske košele od prestížnych značiek, ako sú: Olymp, Eterna, Marvelis, Venti, Casa Moda. Pozrite sa, ktorá má blízko k vášmu štýlu.

Olymp: dravé značkové košele

Moderné pánske košele OlympPOZRIEŤ V ESHOPE >

Nemecká značka sa zahryzla do sveta módy a dnes je najdravšou a najinšpiratívnejšou značkou pánskych košieľ v Európe.
Košele šije táto rodinná firma od roku 1951.

Použité bavlnené látky sú veľmi kvalitné - spĺňajú najprísnejšie normy a ľahko sa ošetrujú, keďže sú v drvivej väčšine nežehlivé.

Značka Olymp si dáva extrémne záležať na tom, aby jej pánske košele boli najmodernejšie a kopírovali štíhlu líniu mužov. Vo svete košieľ určuje módne trendy. Strihy košieľ zoštíhľuje aj pre mužov, ktorí majú problémy s väčším bruškom.

Eterna: luxusné košele vyrobené na Slovensku

Slovenské značkové košele Eterna - Made in Slovakia

Ak vám záleží na luxusnej značkovej košeli so stáročnou tradíciou, Eterna je košeľový fenomén. Pánske košele vyrába už viac ako 150 rokov výhradne v Európe. Látky necháva tkať vo Švajčiarsku zo Swiss Cotton. Samotné košele šijú šikovné slovenské ruky v Bánovciach nad Bebravou.

Ich cesta k vám sa zobrazí na cestovnej mape, keď použijete jednoduchý návod.

Značkové košele Eterna boli vždy silné najmä v spoločenských košeliach, ale ich biznisové a voľnočasové kúsky sú čoraz obľúbenejšie. Je to aj preto, že ich nemusíte žehliť a nemáte problémy so zápachom pri spotení; majú nežehlivú a protipachovú úpravu. Vďaka výnimočnej kvalite dnes Eterna predáva najviac nežehlivých košieľ v Európe.

Tieto luxusné košele sú v šatníkoch mnohých významných slovenských manažérov a osobností.

Marvelis: značkové košele pre mladých

Pánske košele štýlové pre mladých Marvelis

Košele Marvelis šije nemecká značka Olymp. V roku 1995 sa v tejto rodinnej firme rozhodli robiť košele, ktoré budú absolútne moderné a obľúbia si ich najmä mladí. A podarilo sa. V Nemecku obsadzujú popredné miesta v rebríčkoch predaja.

Pánske košele tejto značky sú výlučne 100% bavlnené a s nežehlivou úpravou. Spĺňajú prísny certifikát Oeko-Tex Standard 100, a preto sú aj pre mužov s citlivou pokožkou a s veľkými nárokmi na kvalitu.

To, čo je na značkových košeliach Marvelis zaujímavé, sú moderné strihy a použité vzory. Ak chcete modernú košeľu, v ktorej chcete zaujať, Marvelis je dobrá voľba za rozumnú cenu.

Casa Moda: prvotriedne, kvalitné košele

Kvalitné pánske košele Casa ModaPOZRIEŤ V ESHOPE >

Zbierajú ceny za kvalitu. Také kvalitné sú pánske košele Casa Moda. Šijú sa už od roku 1924 a na prvom mieste bola vždy ich kvalita. Nemecký výrobca zámerne vyrába menej košieľ ako konkurencia, ale to preto, aby o všetkych mohol povedať, že sú kvalitné.

Vašu pozornosť si zaslúžia najmä oceňované látky, z ktorých sa nemecké značkové košele Casa Moda šijú. Špeciálne vrstvenie a štruktúra vlákien zabraňujú šíreniu pachov a vzniku potných máp. Nežehlivá úprava udržiava váš zovňajšok bezchybný počas celého dňa.

Udelený certifikát Oeko-Tex Standard 100 dokazuje, že košele sú ekologické a šetrné k ľudskému zdraviu.

Venti: moderné slim a ultra slim košele

Super úzke pánske košele Venti

POZRIEŤ V ESHOPE >

Nemecké košele s talianskym názvom Venti sú ideálne pre mužov so štíhlou postavou. Táto značka sa zameriava len na košele, ktoré majú slim a ultra slim strih.

Ich štýl je elegantný ale zároveň výrazný. Dizajn značkových košieľ Venti určite spoznáte v kope iného pánskeho oblečenia. Ak máte radi moderné strihy a mierne výstredné prvky, v týchto košeliach sa isto nájdete.

Košele Venti sa šijú pod strechou módneho domu Casa Moda. Ich výroba sa sústreďuje výhradne v Európe.

Bavlnené látky pochádzajú napr. z Francúzska či Česka. Kvalitou sú prvortriedne a spĺňajú prísne európske normy.

Pohlcujú pachy a pot a ľahko sa ošetrujú. Aj preto sú medzi mladými veľmi populárne.

Vyskúšate?

Sme radi, ak ste si našli značku košieľ, ktorá vám najviac padla do oka. Všetky značkové pánske košele ale spoznáte najlepšie na sebe. Keď si ich oblečiete v jednom z našich obchodov so značkovou módou v Žiline alebo Poprade.

Košele si môžete vyskúšať aj u seba doma. Vyberte si ich v našom eshope:

PÁNSKE KOŠELE >

Prihláste sa k odberu našich noviniek