Pevné a silné. Pánske bundy Wellensteyn. ZIMA 2017/2018

  • Úvod
  • Pevné a silné. Pánske bundy Wellensteyn. ZIMA 2017/2018

 

Zimné bundy s bielym krížom dýchajú luxusom a veľkým svetom módy. Wellensteyn je značkou, ktorá rástla dlhé roky, aby bola najlepšia v mestských bundách.

Žiadna zima vás v bunde Wellensteyn nezdolá. A unikátny štýl z vás urobí zvestca módy a grácie.

Presvedčte sa, že kolekcia zimných pánskych búnd Wellensteyn na zimu 2017/2018 je plná unikátnych kusov:

MARVELLOUS - prémiová páperová bunda s kožušinou

Sivá zimná páperová bunda pánska Wellensteyn Marvellous

Čierna páperová pánska bunda na zimu Marvellous Wellensteyn s kapucňou

PrincessAirTec, titánová sivá, trištvrťová, pánska

Cena: 589,95€

Pomocník s veľkosťou

Kráľovská zimná bunda korunovaná dvojfarebnou kožušinou. Kto ju nosí, stane sa kráľom zimy. Keby o nej vedel Mrázik, vymení ju za svoj kožuch.

Ak neznášate nosiť v zime tašky či kabely, do jej vreciek sa zmestí možno aj tona drobností. Štýl a funkčnosť - to sú jej priezviská.


Čierna pánska páperová bunda Wellensteyn AmeriquestAMERIQUEST - luxusná páperová bunda, nepremokavá

BlackAirTec, čierna, trištvrťová, pánska

Cena: 579,95€

Pomocník s veľkosťou

Absolútny páperový luxus. Všetko, čo vás doteraz počas zimy porážalo, bude porazené. Mráz, vietor a voda dostanú na frak v jedinečnom štýle.

vlastnosti amerického akčného hrdinu: má charizmu, odnesie arzenál vecí a ochráni pred nebezpečenstvom. A pritom je ľahká a výnimočná svojím zjavom.


Wellensteyn Remix - luxusná krátka bomber bunda s kapucňou a kožušinouREMIX - luxusná pilotová bomber bunda s odnímateľnou kožušinovou kapucňou

HeroeAirTec, čierna, krátka, pánska
- nepremokavá, vetruvzdorná, priedušná, vatovaná

Cena: 429,95€

Pomocník s veľkosťou

Kvalita a štýl sa nedajú zničiť; iba luxusne namixovať. Tak, ako je to v prípade tejto bombery. Moderný dizajn a bravúrne vlastnosti z nej robia luxusný kus pánskeho oblečenia.

Vpredu má dve objemné vrecká, ruky zasuniete do šikmých; do vrecka na ramene ukryjete maličkosti. Dobre vatovaná výplň, prvotriedne látky, vetruvzdorný golier, kapucňa lemovaná kožušinou (dá sa odobrať) a elastické úplety na okrajoch vás ochránia pred drsným zimným počasím.

Do oka okamžite padnú dizajnové unikáty. Kto by si nevšimol výrazné predné vrecká? Alebo ripsy na pleciach a opticky zaujímavú látku?

Wellensteyn Remix je briliantom medzi bomber bundami - je luxusná svojím vzhľadom a bohatou výbavou.


RESCUE PARKA - trendová funkčná dlhá bunda

Modrá štýlová parka na zimu Wellensteyn Rescue Parka s kapucňou Hnedá polodlhá zimná bunda Wellensteyn Rescue Parka s kapucňou, pánska Wellensteyn Rescue Parka - polodlhá čierna bunda na zimu s kapucňou

RainbowAirTec; tmavá modrá, hnedá, čierna; polovičná dlhá, pánska

Cena: 369,95€

Pomocník s veľkosťou

Trendová bunda, ktorá zmení váš pohľad na zimu. Tá tohtoročná bude štýlová. Zvedavé oči si vás na ulici nájdu vždy.

Jej poslaním je vás (za)chrániť. Pred mrazom, vetrom a snehom. Má na to všetky predpoklady: je dlhšia, vodeodolná a vetruvzdorná.


PÁNSKE BUNDY WELLENSTEYN

Pozrite sa, ktorá pánska bunda Wellensteyn sa vám páči, a my vám ju doručíme.

POZRIEŤ V ESHOPE >


Zaujímavá luxusná pánska bunda, čierna, dlhá, nepremokaváELEMENTS - luxusná, atraktívna bunda do vetra a mrazu

HaHeMeAirTec, grafitová čierna, dlhá, pánska
- vetruodolná a nepremokavá

Cena: 339,95€

Pomocník s veľkosťou

Elements je zaujímavá pánska parka poskladaná z malých kúskov, ktoré majú veľký efekt. Či sú to efektné vrecká - všimnite si to štýlové na ramene s pútkami na perá - alebo kapucňa s kožušinou (je odnímateľná).

Obdivovať zaujímavú bundu je pekné, ale používať najlepšie. Vrecká na pohľad zapôsobia, ešte lepšie slúžia: šikmé na rýchle zasunutie rúk, náprsné na drobnosti, vnútorné na uloženie cenností.

Hoci je táto bunda dlhšia, máte v nej úplnú voľnosť. Ponáhľate sa? Rozopnite si spodný gombík a robte dlhé kroky. Chcete v bunde sedieť? Dvojcestný zips rozopnite nahor a pohodlne sa posaďte.

Od modernej zimnej bundy chcite čo najviac. Od Wellensteyn Elements to dostanete. V jej jednotlivých elementoch.


Pohodlná pánska zimná čierna bunda Wellensteyn Roadster s kapucňouROADSTER - pohodlná športovo-elegantná bunda s veľkou kapucňou

HaHeMeAirTec, čierna, polodlhá, pánska
- nepremokavá, vetruvzdorná, priedušná

Cena: 339,95€

Pomocník s veľkosťou

Ako v roadstri, tak aj v tejto pohodlnej bunde si naplno užijete jazdu - voľnosť pohybu. Je vyladená tak, aby vás zasypalo pohodlie. Má hladký, rovný strih s elegantným vzhľadom a je ušitá z látok príjemných na nosenie aj dotyk.

Cez zimné dni sa schováte do hrejivej kapucne s odnímateľným kožušinovým pásom, ktorú nastavíte v dvoch smeroch. Vysoký golier na tri patentky ozvláštni a zahreje. Štyri objemné vonkajšie a dve vnútorné vrecká odbremenia od príručných tašiek.

Wellensteyn Roadster je elegantná bunda s ušľachtilým dizajnom - na pohodlné nosenie.


RESCUE JACKET - výrazná, štýlová krátka pilot bunda

Jedinečná pánska bunda na zimu Wellensteyn, čierna Výstredná pánska zimná krátka bunda na zimu Wellensteyn Rescue Jacket, tmavá modrá Atypická sivá pánska bunda na zimu Wellensteyn Rescue Jacket s kožušinovou kapucňou

BESTSELLER

Krátka bombera, pánska
RainbowAirTec, čierna, tmavá modrá
CobexRibAirTec, antracitová sivá

Cena: 329,95€

Pomocník s veľkosťou

Najobdivovanejšia bunda všetkých čias. Oblečiete si ju a stane sa z vás lovec pohľadov. Váš look zhypnotizuje kolegov a dámam sa zastaví dych.

VIAC >


CHESTER WINTER - pohodlná bunda s jedinečnými detailami

Tmavá modrá pánska zimná bunda Wellensteyn Chester Winter

Čierna zimná bunda Wellensteyn Chester Winter s kapucňou, pánska

HaHeMeAirTec, tmavá námornícka modrá a čierna, trištvrťová, pánska

ČIERNA, ČAKÁME NA DODANIE

Cena: 329,95€

Pomocník s veľkosťou

Na pohľad elegantná, v detailoch rebelská. Ak je vo vás kus elegána a trochu rebela, táto bunda je pre vás.

Ani na chvíľu sa nebudete cítiť obyčajne. Asymetrické vrecká, výrazný jazdec na zipse či atypické lemy. Je rozhodnuté! Táto zimná bunda vo vás prebudí rebela v koži elegána.


PÁNSKE BUNDY WELLENSTEYN

Pozrite sa, ktorá pánska bunda Wellensteyn sa vám páči, a my vám ju doručíme.

POZRIEŤ V ESHOPE >


MERCURY - elegantný krátky kabát s vysokým golierom

Tmavý modrý elegantný krátky kabát na zimu Wellensteyn Mercury Polodlhý čierny elegantný pánsky kabát Wellensteyn Mercury

TiSaAirTec, tmavý modrý a čierny, krátky, pánsky

Cena: 329,95€

Pomocník s veľkosťou

Ležérny zimný kabát s výzorom "dva v jednom". Vaše elegantné Ja k nemu priľne ako ku staršiemu a skúsenejšiemu bratovi. Vaše praktické ego sa zas nájde v dobre ukrytých vreckách a kvalitnom prevedení.

VIAC >


STARDUST - teplá prešívaná bunda s odnímateľnou kapucňou

Tmavá modrá pánska prešívaná bunda Wellensteyn Stardust Krátka zimná čierna pánska bunda Wellensteyn Stardust s kapucňou
Pánska prešívaná zimná svetlá bunda Wellensteyn Stardust s odnímateľnou kapucňou Červená zimná prešívaná pánska bunda Wellensteyn Stardust

TiSaAirTec; tmavá modrá, červená, námornícka modrá, čierna; krátka, pánska

Cena: 289,95€

Pomocník s veľkosťou

Svieža, športová bunda pre tých, čo sa cítia mlado. Vyhladzuje vrásky, lebo si všetci všímajú len váš dobrý vkus.

VIAC >


Odolná, polodlhá zimná elegantná pánska bunda, nepremokavá a vetruvzdornáPACIFICA - elegantná športová bunda s podlepenými švami a protiveterným štítom

HaHeMeAirTec, čierna, dlhšia 3/4-ová, pánska
- vetruodolná, nepremokavá, priedušná

Cena: 279,95€

Pomocník s veľkosťou

Nech vás bičuje ľadový severák, táto vode- / vetruvzdorná bunda vás ukryje. Poctivo podlepené švy zabránia, aby sa vám dážď a sneh dostali na telo. Vietor ani mráz neprejdú cez špeciálnu protiveternú ochranu. Tá sa začína vysokým golierom a končí na zadku.

Túto vkusnú pánsku bundu ušila sama Športová Elegancia. A urobila to veľmi umne a moderne. Prizrite sa jej lepšie a (ne)uvidíte, čo táto elegantná bunda skrýva. V páse a v dolnej časti je sťahovací pásik všitý do kanálika. Dvojcestný zips je decentný a ukrytý v záklopke.

Na modernej bunde Wellensteyn Pacifica je všetko tak, aby hladkalo váš elegantný vkus a povzbudilo vaše športové cítenie.


Čierna štýlová bomber bunda Wellensteyn Synergy

SYNERGY - výrazná bomber bunda formujúca atletický pás

HeavenAirTec, čierna, krátka, pánska

Cena: 279,95€

Pomocník s veľkosťou

Športová zimná bombera pre silné mužské typy. Každý krok v tejto bunde vzbudzuje rešpekt. Budete v nej majstrom ťažkej váhy. Silný a rešpektovaný.

Každý lem, každé vrecko je ušité v jemne agresívnom štýle. Šikmé tvary a zúžený pás na vás vypichnú všetko atletické. Najšportovejšia bunda v kolekcii Wellensteyn.


Moderná čierna bombera na zimu Wellensteyn MaverickMAVERICK - hypermoderná pilotová bunda s kožušinou

HaHeMeAirTec, čierna, krátka, pánska

Cena: 279,95€

Pomocník s veľkosťou

Štýlová bunda, ktorá otvára oči. Ak si v nej viete predstaviť pilota, máte módu v malíčku. Letecké bluzóny boli pre ňu veľkou inšpiráciou. Objavte sa v nej a sledujte, ako to pomaly všetkým dochádza. Váš štýl.

Nemusíte ostatným vyraziť dych naraz. Táto bunda ho berie po troškách. Zaujme v nápadných metalických a kožušinových drobnostiach: masívny zips, pracka či vysoký kožušinový golier si s vaším okolím zahrajú štýlovú partiu.


Tmavomodrá, stále moderná zimná pánska bunda Wellensteyn Chester

CHESTER - nestarnúca športovo elegantná bunda

DaLiMemoAirTec, tmavá modrá, trištvrťová, pánska

Cena: 279,95€

Pomocník s veľkosťou

Každoročný evergreen, ktorý si oblečiete niekoľko zím po sebe. Táto pánska bunda má v sebe toľko športovej elegancie, že vyzerá stále dobre. Pritom sa vďaka bystrým nápadom návrhárov nikdy neopozerá.

Nápaditý je vysoký golier, v ktorom sa odohráva zápas kontrastov materiálov a farieb. Vrecká a taštičky sú prepracované do posledného stehu. Na prvý pohľad je to klasická bunda, ktorej čaro zaujme na druhé pozretie.


PÁNSKE BUNDY WELLENSTEYN

Pozrite sa, ktorá pánska bunda Wellensteyn sa vám páči, a my vám ju doručíme.

POZRIEŤ V ESHOPE >


Nepremokavá 3/4 pánska bunda na zimu Wellensteyn Feuerland, čiernaFEUERLAND - odolná moderná zimná bunda proti vode a vetru

RainbowAirTec, 3/4-ová dlhšia, pánska, bridlicová čierna
- nepremokavá, vetruodolná, priedušná

Cena: 279,95€

Pomocník s veľkosťou

Krotí všetky živly a v mraze vo vás zapáli oheň. Feuerland je bunda, ktorá je ušitá z veľmi odolných materiálov. Zvládnete v nej vietor, dážď, sneh a mráz. A pritom si nemusíte dávať stále pozor, či sa o niečo nešuchnete a bundu si nezničíte. Touto odolnou bundou máte na dlhé roky vystarané.

Spája elegantné s užitočným. Zo všetkých strán vyzerá dobre. Jemný odlesk látky pocit z vyššej elegancie umocňuje. Ak vám kilečká lietajú hore-dole, použite zoštíhľovacie pásiky v drieku.

Odolná elegancia - dostanete ju všitú v tejto zimnej bunde.


VIARREGIO - decentný trenčkotový kabát v biznis štýle

Hnedý trenčkotový pánsky kabát na jar. Wellensteyn Viareggio

Čierny elegantný pánsky kabát Wellensteyn Viareggio

HaHeMeAirTec, hnedý, polodlhý, štýlový biznisový

Cena: 279,95€

Pomocník s veľkosťou

Kávová hnedá je značkou top elegancie. Tento prechodný biznis kabát je elegantný v každom detaile; má veľké gombíky, skryté zipsy a precízne vypracovaný golier.

Keď to spočítate, tak sa váš štýl dostane poriadne vysoko. Tam, kde ho majú muži, ktorí potrebujú urobiť dobrý dojem. Pri uzatváraní obchodných zmlúv či jednaniach s dôležitými ľuďmi.


Dlhšia čierna zimná bunda pánska Wellensteyn Brandungsparka

BRANDUNGSPARKA - elegantná klasická dlhšia bunda na zimu

PolyHiTec, čierna, polodlhá, pánska

Cena: 269,95€

Pomocník s veľkosťou

Pánska parka až po kolená. Nosia ju tí, ktorí neznášajú zimu a premrznuté nohy. Zakryje vám všetko, na čo zima siahne: kríže, stehná, zadok. A pritom dosiahnete elegantný, čistý vzhľad.

VIAC >


Prešívaná čierna bomber bunda na zimu Wellensteyn Panalpina JacketPANALPINA JACKET - moderná prešívaná bombera na štýlové nosenie

TiSaAirTec, čierna, krátka pilotka, pánska

Cena: 249,95€

Pomocník s veľkosťou

Moderný športový bomber oceníte najmä pri rýchlych presunoch - čo aj medzi všetkými kontinentmi. Štýl má prím a táto šikovná cestovateľka ukazuje niekoľko módnych talentov.

Na vašom priečelí budú hrať kontrasty - zápästné pásiky križujú spodný lem; na odnímateľnej kapucni vykúka minuciózny farebný pásik. Moderné prešívanie posilní váš štýlový zjav a rozhýbe vám ruky aj trup.

Dosť bolo krásy, pozrime sa na jej charakter. Do jej výbavy patria vetrudolné úplety na zápästiach, nastaviteľná kapucňa a mäkko vystlaný golier. Nie, vietor si už na vás nepochutná.

Ak milujete pekné črty a dobré vlastnosti, prešívaná bomber bunda Wellensteyn Panalpina Jacket je vaša najlepšia spoločníčka.


Moderná motorkárska pánska 3/4 bunda Wellensteyn Rebellion, čiernaREBELLION - moderná motorkárska bunda s výrazným vzhľadom

ShadowAirTec, čierna, 3/4-ová polodlhá, pánska
- vatovaná, nepremokavá, vetruvzdorná, priedušná

Cena: 229,95€

Pomocník s veľkosťou

Uvidia vás v inom svetle. Moderná športová bunda Rebellion je povstaním vášho štýlu, aby vás ostatní rešpektovali.

Hneď udrie do očí. Výrazné patentové gombíky, atypické hlboké vrecká, kontrastné lemy na rukávoch a pleciach vám vtisnú štýl Pána Neprehliadnuteľného.

Motorkári vedia, aká je pohodlná a praktická bunda na cestách dôležitá. Rebellion plní ich motorkárske priania. Dokopy má 9 vreciek, šírku drieku stráži elastický pás a nastaviteľné spony. V daždi a zime pomôže hrubé vatovanie a kapucňa. K tomu športový strih, prvotriedne vyhotovenie a živly umlčíte raz a navždy.

Majestátny look a motorkárske "vychytávky" - tak vyzerá vzbura v pánskych bundách a lá Wellensteyn Rebellion.


MOLECULE MEN - ľahká, prešívaná pánska bunda na tri ročné obdobia

Sivá prechodná pánska bunda, prešívaná. Wellensteyn Molecule Men Kráľovsky modrá prešívaná prechodná pánska bunda Molecule Men

BESTSELLER

Krátka, športová, univerzálna
NiSoAirTec, čierna titánová
SeDuFiTec, sivá s potlačou námornej témy
SaroLiTec, azúrová modrá, metalická červená, spálená zelená, kráľovská modrá

Cena: 219,95€

Pomocník s veľkosťou

Táto športová bunda sa u nás vždy "ohreje" len nakrátko. Zákazníci ju vykúpia a milujú, lebo:

1. Je super ľahká; ušitá z ľahkých ale pevných materiálov. Pri teplotách okolo nuly v zime oceníte, že nemusíte riešiť ťažké bundy.
2. Je veľmi univerzálna. Vynosíte ju cez tri ročné obdobia. Na jar, jeseň a počas teplejšej zimy ju budete nosiť ako plavky v lete.
3. Je farebná. Nech máte akýkoľvek vkus, určite si vyberiete z množstva farieb.

molecule cervena panska molecule zelena panska molecule azurova modra panska

Veľmi zaujímavá je potlač s krížom Wellensteyn a námornými motívmi.

molecule namornicka panska 01 molecule namornicka panska 02 molecule namornicka panska 03

Modrá elegantná pánska bunda Wellensteyn Poiters, prechodná

POITERS MEN - prešívaná elegantná bunda do veterného počasia

RaLoHiTec, tmavá modrá, polodlhá, pánska

Cena: 189,95€

Pomocník s veľkosťou

Meno dostala po francúzskom meste Poitiers. Nie nadarmo. Luxusná francúzska elegancia z tejto prechodnej bundy sála. Pekný strih a jemne lesklá látka budia rešpekt, koženkové lemy zas jemnocit pre detaily.

Vysoký golier vám vo vetre pomôže zdolať ťažké podmienky. A pritom máte na sebe ľahkú elegantnú bundu. Podarilo sa v nej spojiť vkus a úpornú odolnosť.


 SNOWDOME VEST MEN - prešívaná vesta s matným leskom

Červená zimná prešívaná vesta Wellensteyn Snowdome Vest MenTmavá modrá prešívaná vesta na zimu Wellensteyn Snowdome Vest MenSvetlá modrá zimná pánska vesta Wellensteyn Snowdome Vest MenPrincessAirTec, tmavá modrá, červená a morská modrá, pánska

Cena: 139,95€

Pomocník s veľkosťou

Voľná zimná vesta, aby ste boli autentický a slobodný. Zapnete sa až po krk a nestratíte ani kúsok zo svojho komfortu. Budete sa cítiť voľný ako vták.

Sebavedomí páni priznajú svoju farbu. Temperamentných a asertívnych baví červená či morská modrá. Elegantných si získa čierna. Najväčšiu radosť vám urobí mierna zima. Vtedy si najviac vychutnáte voľné ruky a pohyb.


Pánske bundy, kabáty a vesty Wellensteyn na zimu 2017/2018 vám dajú energiu kráčať aj v mraze a vetre so štýlom.

Príďte si do našich predajní v Žiline a Poprade vyskúšať legendárnu značku a pocítiť silu skutočného zimného oblečenia.


PÁNSKE BUNDY WELLENSTEYN

Pozrite sa, ktorá pánska bunda Wellensteyn sa vám páči, a my vám ju doručíme.

POZRIEŤ V ESHOPE >


 

Prihláste sa k odberu našich noviniek