Svadobné košele. Na klasickú aj luxusnú svadbu

  • Úvod
  • Svadobné košele. Na klasickú aj luxusnú svadbu

Klasická svadobná košeľa pre ženícha bola odjakživa biela a s dlhým rukávom.

V poslednej dobe si ženísi a svadobčania u nás žiadajú svadobné košele vo farbe champagne, čo je jemne béžová farba. Moderné trendy sa nedajú zastaviť a muži, ktorí sa pripravujú na netradičkú svadbu, volia zaujímavé biznisové "casual" košele so vzorom. U nás nájdete všetky - či sú biele, béžové alebo so vzorom.

SVADOBNÉ KOŠELE V ESHOPE >

Keďže milujeme klasickú módu, vyznávame spoločenské štandardy obliekania. Svadba je dôležitá životná udalosť, kedy má muž jedinečnú šancu - možno raz za život - obliecť si slávnostnú košeľu. Tá svadobná je biela a v jej kvalite sa nerobia kompromisy.

Pozrite si svadobné košele s dlhým rukávom od prestížnej nemeckej značky Olymp, ktoré z vás urobia pravého ženícha či svadobného hosťa.

Moderná svadobná košeľa s oxfordskou textúrou

Vyštíhlená, luxusná pánska košeľa Olymp Luxor, modern fit s golierom New Kent a dlhými rukávmi

Moderná, biela svadobná košeľa - Olymp Luxor Biela, moderná košeľa pre ženícha Olymp Luxor Biela košeľa na svadbu Olymp Luxor, modern fit

Táto biela košeľa na svadbu je z luxusnej kolekcie Olymp Luxor. Už na prvý pohľad si svadobčania všimnú prepracovanú, jemne kockovanú textíliu typu oxford a kvalitné lemovanie.

Košeľa je ušitá v jemne extravagantnom talianskom štýle. Všimnite si talianske zapínanie gombíkov a golier typu New Kent. Spojte si to s vyštíhleným strihom "modern fit" a máte na sebe štýlovú košeľu, ktorá sa hodí na modernú svadbu.

Táto košeľa pristane k obleku so špicatými chlopňami alebo šikmým lištovým vreckom.

Ako sa na bielu slávnostnú košeľu patrí, nemá náprsné vrecko. Zato má na rukáve dva gombíky a dve dierky, aby sa manžeta prispôsobila obvodu vášho zápästia.

Vlastnosti
Nežehlivá biela košeľa
Nekrčivá
Zo 100% bavlny
Vyštíhlený "modern fit" strih
Golier typu New Kent
Dlhý rukáv
Nastaviteľná manžeta na rukáve (dva gombíky na nastavenie)
Gombíková léga talianskeho typu
Obojstranné chrbtové, zoštíhľujúce záhyby
Vzdušná textília jemná k pokožke
Textúra Oxford
Spĺňa Oeko-Tex Standard 100

DO ESHOPU >

Super slim fit svadobná košeľa pre športovcov

Biela košeľa s dlhými rukávmi Olymp Level Five pre mužov s atletickou postavou, elastická látka, body fit strih

 Super slim fit svadobná košeľa Olymp Level Five Biela košeľa na svadbu Olymp Level Five, body fit  Svadobná košeľa, biela, super slim fit Olymp Level Five

 Ak sa aktívne venujete športu a máte štíhlu postavu, mimoriadne vyštíhlená, super slim fit košeľa vám padne najlepšie. V oblasti hrude a pásu je o 2-3 cm užšia ako býva slim strih, a vykresľuje tak štíhle obrysy vašej postavy. Obvod manžiet na rukávoch si nastavíte pomocou gombíkov.

Látka, z ktorej je košeľa Olymp ušitá, kombinuje kvalitnú 100% bavlnu a strečový elastolefín (XLA). Vďaka malej prímesi tohto materiálu je košeľa pružná a prispôsobuje sa vašej postave. Táto látka je veľmi jemná a príjemná na nosenie. Ľahko sa žehlí, aj keď nie je nežehlivá. Oxfordská textúra košele urobí dojem svojím decentným štýlom.

Golier košele je typu Under Button-down. Znamená to, že sa gombíky zapínajú pod krídielkami goliera a nie je ich vidieť. Toto skryté zapínanie navyše krajšie tvaruje golier a lepšie drží jeho tvar.

Vlastnosti
Pohodlná, prispôsobivá biela košeľa
97% bavlna, 3% XLA (elastolefín)
Super štíhly, "body slim fit" strih obopínajúci prsia a pás
Tvaruje líniu postavy
Extra ľahké žehlenie
Podopínací golier typu Under Button-down
S dlhým rukávom
Nastaviteľné manžety
Úzke zapínanie gombíkov
Textúra Oxford
Žiadne náprsné vrecko

Luxusná, hladká košeľa na svadbu so skrytým zapínaním

Luxusná, vyštíhlená pánska košeľa Olymp Luxor s golierom New Kent a luxusnými manžetovými gombíkmi, biela, s dlhými rukávmi

Luxusná, hladká košeľa na svadbu, pre ženícha Olymp Luxor, modern fit Svadobná biela košeľa pre ženícha, luxusná - Olymp Luxor modern fit Luxusná, hladká košeľa na svadbu, pre ženícha Olymp Luxor, modern fit

Košeľa je zo série Olymp Luxor Modern Fit, čo sú luxusné košele pre ženíchov, ktorí majú radi vyštíhlený, slim strih.

Snehovo biela a hladká látka je štýlovo čistá. Gombíková léga, ktorá je skrytá, má slávnostný ráz a váš svadobný výzor vďaka nej vystúpi nad bežný štandard. Látkové manžetové gombíky zvýrazňujú výnimočný charakter tejto bielej svadobnej košele.

Zapínanie gombíkov na košeli je talianske. Rukávy sú ukončené dvojitou, tzv. francúzskou manžetou. Medzinárodný mix moderných prvkov tvorí aj golier v štýle New Kent.

Košele v tomto slávnostnom štandarde nemajú náprsné vrecko, ani tlačený vzor. Jediný prípustný detail je vyšité logo značky Olymp na manžete rukávu.

Vlastnosti
Nežehlivá biela košeľa
Nekrčivá
100-percentne bavlnená
Štíhly "modern fit" strih
Golier typu New Kent
Dlhý rukáv
Skrytá gombíková léga
Talianske zapínanie gombíkov
Zoštíhľujúce záhyby na oboch stranách chrbta
Dvojitá, francúzska manžeta
Vzdušná textília jemná na dotyk
Hladký povrch
Má certifikát Oeko-Tex Standard 100

DO ESHOPU >

Prepychová košeľa so stojačikom na luxusnú svadbu

Biela svadobná košeľa v modern fit, t.j. slim strihu so skrytou légou, látkovými gombíkmi, stojacim golierom a dlhými rukávmi, Olymp Luxor

 

Luxusná biela košeľa na svadbu s krídelkami Olymp Luxor slim Luxusná biela svadobná košeľa so stojačikom Olymp Luxor modern fit Luxusná biela svadobná košeľa s látkovými gombíkmi Olymp Luxor modern fit

Ak si na svoje svadobné oblečenie skutočne potrpíte, svadobná košeľa so stojačikom je najvyššia slávnostná úroveň. Hodí sa najmä na svadby v anglickom štýle; na zámku alebo v iných honosných priestoroch.

Košeľa so stojatým golierom si vyžaduje frak; či už ste na luxusnej svadbe alebo na gala plese. Obyčajne sa kombinuje s bielym motýlikom. Aktuálne svadobné trendy vám okrem motýlika dávajú väčšie možnosti.

Ak máte chuť experimentovať, frak Digel Ceremony v benátskej modrej, spolu s vestou v oceľovej modrej, biela košeľa so stojačikom a čiernou kravatou vyzerajú výnimočne dobre a moderne.

Košeľa má skryté zapínanie gombíkov. Luxusné francúzske manžety si zapnete ozdobnými manžetovými gombíkmi, ktoré sú vyhotovené z látky.

Táto svadobná košeľa je ušitá z látky, ktorá má jednu z najhonosnejších textúr; Twill s diagonálnou štruktúrou. Vďaka nej košeľa vyzerá mohutne a luxusne, ale zároveň je ľahká a bude sa vám dobre nosiť.

Vlastnosti
Nežehlivá biela košeľa
Nekrčivá
100% bavlnená
Štíhly "modern fit" strih
Golier typu Wing, t.j. so stojačikom
S dlhým rukávom
Skryté zapínanie gombíkov
Zoštíhľujúce záhyby po oboch stranách chrbta
Francúzska manžeta
Bez náprsného vrecka
Vzdušná látka jemná k pokožke
Textúra Twill
Certifikovaná podľa Oeko-Tex Standard 100

SVADOBNÉ KOŠELE V ESHOPE >

Na záver nám dovoľte pripomenúť, že biele svadobné košele si vyberajte podľa typu svojej postavy a štýlu svadby. V našich predajniach v Žiline a Poprade vám s výberom takejto košele na svadbu radi pomôžeme. Tak, ako sme pomohli vyberať tomuto ženíchovi:

Foto: Olymp

Prihláste sa k odberu našich noviniek