Čierny pánsky smoking - Club of Gents

  • Úvod
  • Čierny pánsky smoking - Club of Gents

Pánsky smoking na ples a slávnostné podujatia

čierny smoking, slim línia MODERN FIT

Pánsky smoking, slim pre štíhlych - Club of Gents

Smoking je tradičné oblečenie, ktoré nosia páni pri slávnostných príležitostiach. Ak si v pozvánke nájdete, že máte prísť v "black tie", potrebujete smoking.

Ten od Club of Gents je moderný a slim. Sadne najmä pánom, ktorí chcú foremný oblek a zaujať štíhlou postavou. Dostanete ho ako pánske sako a smokingové nohavice.

Smokingové pánske sako CC Ace z česanej vlny

slim línia MODERN FIT

Smokingové sako priliehavé - Club of Gents

Podšívka smokingového saka - Club of Gents

Smokingové sako pripomína staré časy hlavne zatváracím gombíkom s protigombíkom. Tu ale všetko staré končí a nastupuje súčasná móda. Sako je do dĺžky skrátené a vďaka slim strihu sadne každému mladému mužovi ako uliate.

Toto moderné pánske sako dodržuje smokingový dress code; je z česanej vlny, vyhotovené v tradičnej čiernej farbe, má špicaté klopy zo saténu a zapína sa na jeden gombík.

Nebojte sa ho vytiahnuť, nielen keď idete na ples alebo gala podujatie, ale dobrý dojem ním urobíte aj na svadbe a premiére v divadle či opere.

Detaily, ktoré si na saku všimnite:
Čierna vrchná látka z česanej vlny
Dvojdielna podšívka s pásikmi a dizajnom loga Club of Gents
Špicaté klopy zo saténu
Červené lemovanie s nápisom Club of Gents
Gombík na zapínanie s protigombíkom
Dve vnútorné vrecká s červeným lemom
Pätkové vrecká so zamatovým lemovaním
Trojuholníkové pätkové vrecko s gombíkom, v ktorom je vyryté logo Club of Gents
Kissingové gombíky

Zloženie saka
Vrchná látka: 100% česaná vlna
Podšívka: 52% acetátové vlákno, 48% viskóza

Ako sa o sako postarať
Pánske sako zo 100% česanej vlny sa príjemne nosí a drží tvar. Odpudzuje nečistotu a väčšie kvapky vody odpudzuje. Keď ho vyzlečiete, nechajte ho vyvetrať a šetrne ho ručne očistite.

Ošetrovanie saka
Sako neperte v automatickej práčke. Nepoužívajte bielidlá. Nesušte ho v sušičke. Môžete ho žehliť pri 110°C. Pri parnom žehlení buďte opatrní! Šetrne ho nechajte ošetriť perchlór-etylénovým rozpúšťadlom, uhľovodíkom, R113 a R11.

Smokingové nohavice CG Archiebald z česanej vlny

čierne nohavice, štíhla línia MODERN FIT

Smokingové nohavice, slim - Club of Gents Smokingové nohavice, zamatové lampasy - Club of Gents Čierne smokingové nohavice, látka - Club of Gents

Pánske nohavice môžete v smokingu ľahko prehliadnuť, ale praví vyznávači štýlu si dajú na nich záležať. Smokingové nohavice sú šité z rovnakého materiálu ako smokingové sako, a preto vyzerajú spolu dokonale.

Na bokoch nohavíc sú tradičné lampasy, ktoré ladia s klopami na saku. Zadné vrecko so zamatovým lemovaním, šikmé predné vrecká a priliehavý strih robia z týchto nohavíc ku smokingu moderný kus oblečenia.

Pre perfektný sed si opatrite biele hodvábne traky. Tie dostanú smoking o úroveň vyššie. Opasok sa ku smokingu nenosí, preto na smokingových nohaviciach nenájdete pútka na opasok. Tie nahrádza zamatový, matne sa lesknúci pás.

Zloženie smokingových nohavíc
Vrchná látka: 100% česaná vlna
Podšívka: 100% viskóza

Ošetrovanie smokingových nohavíc
Nepoužívajte bielidlá. Nežehlite na horúcich stupňoch a pri parnom žehlení buďte opatrný. Pánske nohavice môžete dať chemicky vyčistiť, ale šetrne. Nesušte v sušičke a neperte v automatickej práčke.

VSTÚPIŤ DO ESHOPU >

Prihláste sa k odberu našich noviniek