Cyklistické nohavice, ktoré majú Sagana

  • Úvod
  • Cyklistické nohavice, ktoré majú Sagana

Peter Sagan rozdáva radosť a všetko, čo robí, je výnimočné. Nikto nemôže byť ako on. Jeho odhodlanie a víťazný štýl však môže mať každý. Nebojte sa uspieť a ukážte ostatným, že ste víťaz. Šliapnite na to. V cyklistických nohaviciach Alberto Bike budete našliapnutý vždy.

Džínsy, ktoré majú Filipa. Teda Sagana...

Cyklistické džínsy Alberto Bike sú ušité s dôvtipom cyklistického majstra. Vyhráte v nich každú etapu, lebo si jazdu na bicykli vychunáte a pri tom budete vyzerať štýlovo. Obtiahnuté cyklo nohavice majú tiež niečo do seba, ale "elasťáky" rozhodne nie sú elegantné oblečenie do mesta či do práce.Slim cyklistické džínsy, dlhé, Alberto Bike

Krása cyklistických džínsov je v rafinovanom strihu, ktorý nemecká značka Alberto skúša už 90 rokov. Vyštíhlené nohavice so štýlovými cyklistickými detailmi z vás urobia elegána na bicykli.

Rozmýšľali ste, ako vyzeráte pri bicyklovaní zozadu? Vďaka slim strihu s jemne vyvýšeným pásom na chrbte, budete nielen spredu, ale hlavne zozadu bezchybný.

Cyklo nohavice dlhé - džínsy Alberto Bike Dlhé cyklistické nohavice do mesta - džínsy Alberto Bike

Peter Sagan je nepochybne všestranný. Také sú aj cyklistické nohavice Alberto Bike. Ich sila spočíva v tom, že majú množstvo detailov a funkcií do mesta a do každého počasia. Všestranný cyklista si na nich zamiluje všetko toto:

Dlhé cyklo nohavice do mesta Alberto Bike - vlastnosti

V noci budete na ceste žiariť

Výrazné reflexné prúžky sú prišité na prednom hodinovom vrecku a hlavne na vreckách vzadu. Po zahnutí nohavíc zospodu sa na pravej manžete objaví reflexný piktogram bicykla a na ľavej reflexný nápis Alberto. Švy sú tiež jemne reflexné.

Košeľa ostane v nohaviciach

Ak máte košeľu zapasovanú do nohavíc, z vnútornej strany ju drží silikónový pásik. Ani po divokej jazde vám nehrozí spoločenské faux-paux.

Šľapete s ľahkými kolenami

 Šľapanie do pedálov je bezstarostné, pretože tieto nohavice majú v oblasti kolien strečové záplaty. Pri pohybe kolena nahor sa natiahnu a smerom nadol zase stiahnu.

Neslušnú časť nohavice ukryjú

Vyvýšený pás prekryje akýkoľvek náznak odhaleného zadku. Všitý pružný pásik zas zabráni tomu, aby sa vám nohavice nesťahovali dole.

Jazdiť môžete aj v zlom počasí

Po jazde v zlom počasí ich ľahko očistíte a ste stále v suchom. Nohavice odpudzujú vodu a špinu. ECOREPEL je vrstva na tkanine, ktorá ju chráni pred vodou a špinou. Je odolná voči praniu aj zošúchaniu. Táto technológia sa osvedčila aj pri golfových nohaviciach, ktoré Alberto šije.

RECENZIA: KÚPIŤ ČI NEKÚPIŤ CYKLO DŽÍNSY? > >

Cyklistické nohavice Alberto Bike sú oblečenie šampiónov a džínsy so skrytými vlohami. Príďte ich objaviť do našich predajní v Žiline a Poprade.

Prihláste sa k odberu našich noviniek