Reset - bundy, čo prídu do módy


 

POZRIEŤ CELÚ KOLEKCIU >

Holandská módna značka vyrába jediné a robí to dokonalo: bundy pánske, dámske aj pre deti podľa najnovšej módy. Outdoorové oblečenie Reset má po rokoch vynikajúcu povesť vďaka vysokej kvalite a trendovému dizajnu - nielen v Európe ale aj v USA.

Holandskí módni návrhári sú známi svojím sviežim a predvídavým pohľadom na módu. Môžete si byť istí, že oblečenie tejto značky zachytí najnovšiu módu. Reset sú bundy, ktoré ešte len prídu do módy.

Kto nosí pánske bundy Reset

V oblečení Reset sa cítia dobre práve tí muži, ktorí vyhľadávajú súčasnú módu a aktuálne trendy. Návrhári z Holandska si dávajú mimoriadne záležať na tom, aby ich bundy boli moderné a štýlové. A pritom dobre vyzerali na každej postave. Nositeľnosť je alfou a omegou pre bundy a kabáty tejto značky.

Vaším imidžom bude moderný kabát

Špecialitou spoločnosti Reset sú zimné kabáty a bundy. Každý rok značka predvída najnovšie módne trendy a prispôsobuje im aj svoje bundy na zimu. Máte tak istotu, že vaša dlhá vetrovka alebo páperová bunda bude na ulici pôsobiť štýlovo.

Okrem toho Reset ponúka dokonalú ochranu pred nepriaznivým počasím v chladných mesiacoch. Tieto bundy sa vyznačujú silnou a pevnou vonkajšou vrstvou v spojení s jemným a hebkým vnútrom. Vďaka tejto kombinácii nebudete takmer cítiť, že nosíte teplú zimnú bundu.

Čím je Reset výnimočný

Ľudia z Resetu tvrdia, že "žijú a dýchajú" pre svoje bundy. Oblečenie je podľa nich vyjadrením módy a slobody. Ich poslaním je robiť bundy, ktoré sú moderné a môže ich nosiť každý.

Reset je najnovšia móda, ktorá sedí všetkým.

POZRIEŤ V ESHOPE >

Značku nájdete v týchto našich predajniach:

Prihláste sa k odberu našich noviniek