RAGMAN - kvalitné nemecké svetre, polo košele a tričká


RAGMAN - nemecká značka, ktorej produkty sú dizajnované v Zurichu a ich výroba je sústredená hlavne v Peru, ktoré je producentom jednej z najkvalitnejších bavĺn na svete – PIMA COTTON. Z centrály v Nemecku sú potom distribuované do viac ako 1200 obchodov po celom svete.

Obľúbené - vďaka pomeru ceny a kvality - sa stali funkčné tričká pod košeľu. RAGMAN ich šije z odolnej zmesi dlhovlákennej bavlny a funkčných športových tkanín. Vďaka tomu dlhšie vydržia, sadnú lepšie na telo a majú protipachový účinok. Vyrábajú sa v rôznych farbách (biele, čierne a neviditeľné telové) a s rôznym zameraním:

  • Páni, ktorí bojujú s potením, ocenia tričká proti potu (v podpazuší majú potítka).
  • Páni, ktorí majú radi biznis módu, zas využijú biznisové biele a čierne podtričká s okrúhlym alebo véčkovým výstrihom.

TRIČKÁ POD KOŠEĽU >

V ponuke predajní Famon nájdete pod značkou RAGMAN pánske pletené pulóvre, polo košele, svetre a tričká pod košeľu vyrobené najmä z peruánskej bavlny. Svojím precíznym, často aj ručným spracovaním a použitím tých najkvalitnejších bavlnených priadzí, poskytujú svojim nositeľom komfort počas celého dňa, ako aj pri športe.

POZRITE CELÚ KOLEKCIU >

Byť dobre a pohodlne oblečený v každej situácii – to je RAGMAN.

Značku nájdete v týchto našich predajniach:

Prihláste sa k odberu našich noviniek