NAKETANO. Pánske mikiny a svetre - odvážne a nové


POZRIEŤ CELÚ KOLEKCIU >

Značkové pánske mikiny NAKETANO majú všetky japonské super schopnosti: vyzerajú jednoducho a pritom skvelo, vydržia dlho a na dotyk reagujú mäkko. Tu sa ale všetka podobnosť s Japonskom končí. NAKETANO je skrz-naskrz nemecké; nemeckí pedanti sa vyhrali s najmenšími detailami a materiálmi. Toto zaujímavé pánske oblečenie vyčnieva z radu; je originálne a kvalitné.

Čo znamená NAKETANO
NAKET [starogermánsky] - odhalenie, nahota; prenesene: prirodzenosť, úprimnosť
TANO [rímsky] - Akú má cenu? prenesene: Stojí to za to.
NAKETANO = Byť samým sebou stojí za to.

Ako dvaja dizajnéri urobili dieru do sveta

Táto mladá módna značka prišla na svet v Nemecku v roku 2005. Vznikla pod rukami dvoch odvážnych a nadaných mladých mužov, ktorí chceli tvoriť dokonalé dizajnové oblečenie. Preto v starej firme podali v rovnaký deň výpoveď a začali písať svoju "success story".

Dnes robia módu - najmä mikiny a svetre - pre ľudí, ktorí majú jasno v tom, aké dôležité je dobre vyzerať. Do módy preto zaviedli nový koncept, ktorý pomenovali "obľúbený kúsok". V ich oblečení nájdete vždy kúsok niečoho, čo si obľúbite. Ak nie, tak hľadajte ďalej. V ďalšej mikine alebo svetri to nájdete.

Naketano pánska mikina belasá s kotvou Pánska mikina s trojfarebnou šnprkou a kotvou Naketano Pásikavá pánska mikina Naketano s vlkom

POZRIEŤ V ESHOPE >

Aké je NAKETANO

Váš prvý dojem je správny. Kamkoľvek prídete, tak zaujmete. Japonský, jednoduchý dizajn padne ľahko do oka. A lepšie vyniknú nápadité detaily: ozdobné šnúrky, metalické a kožené prvky.

Čierna pánska mikina Naketnao so šikmým zipsom

Ďalším zážitkom si prejdete, keď si značkové oblečenie NAKETANO vezmete do ruky. Kvalitné materiály sú pevné a poctivo zošité. V tej chvíli vám je jasné, že vydržia viacero sezón a svoj obľúbený kúsok zo šatníka len tak nevyradíte.

Nakoniec vás príjemne prekvapí, ako v mikine alebo svetri dobre vyzeráte. "Naketánky" šíria pohodu a mladosť a to aj vtedy, keď ste hrdým nositeľom šedín.

Ešte jedna drobnosť. Oblečenie NAKETANO je ušité bez hodvábu, vlny, kože, páperia a kožušiny. To, čo vyzerá ako koža, je len imitácia. Jeho autori si už na začiatku želali, aby ich produkty boli ekologické a "bezbolestné".

Šnúrka na modrej pánskej mikine Naketano

Detaily, ktoré vás odlíšia

Dizajnéri z NAKETANO sa hrajú najmä s detailami. Tie túto pánsku značku odlišujú od iného značkového oblečenia a robia medzi nimi veľké rozdiely.

Rozdiel č. 1: Super kvalita. Značkové mikiny NAKETANO sú tie najlepšie, aké sme chytili do rúk. Sú príjemné na dotyk a urobené poctivo. Mikina NAKETANO vydrží tak dlho, že návštevu obchodu s oblečením presuniete o rok či dva. Hoci nám to bude ľúto.

Rozdiel č. 2: Vyzerá jednoducho a dobre. Tie najlepšie veci sú jednoduché. Vezmite si Apple iPhone. Prostý, pôsobivý telefón, ktorý je spoľahlivý a robí to, čo má, a najlepšie, ako sa dá. Prečo by ste to isté nemali chcieť od svojej mikiny či svetra? Nech v nich dobre vyzeráte a pohodlne sa cítite.

Rozdiel č. 3: Je iné. Túto svojskú nemeckú značku tvoria rôzni dizajnéri a každý má svoj rukopis. Preto sú pánske svetre a mikiny NAKETANO unikátne. Raz je to originálna potlač, inokedy nevšedný detail, ktoré pritiahnu zvedavé pohľady vášho okolia. To dokáže pánske oblečenie, ktoré šíri do sveta nové nápady a jednoduchú, atraktívnu eleganciu.

POZRIEŤ V ESHOPE >

POZOR na falzifikáty!

Stalo sa pravidlom, že každé zaujímavé značkové oblečenie sa napodobňuje a v horšom prípade aj falšuje. Dajte si preto pozor, kde a aké NAKETANO kupujete. Podľa týchto znakov odlíšite originál od falzifikátu:

Meno značky alebo jej slogan "Brave New World" nájdete na takmer každej nášivke či gombíku:

Naketano menoMikina Naketano štítokOdznak pánska mikina NaketanoNaketano slogan - Brave New World

Všimnite si štítky so zvieratami: sova, jeleň, vlk, párik vtákov a veveričiek.

Naketano vlkNaketano vtáčikyNaketano sovaNaketano jeleň

Objavte "Brave New World"

Slogan "Odvážny nový svet" hovorí jedno: NAKETANO je pre odvážnych, ktorí sa neboja nových vecí. V ich oblečení budete súčasťou niečoho väčšieho než ste sami. Vydajte sa na nové dobrodružstvo alebo si ho urobte a nájdite svoj "obľúbený kúsok". To vám dá jednoduché a geniálne, módne NAKETANO.

Príďte si ho vyskúšať do našich predajní so značkovou módou v Žiline a Poprade. Alebo si u nás svetre a mikiny NAKETANO objednajte v eshope a skúste u seba doma.

POZRIEŤ V ESHOPE >

Foto: Naketano

Prihláste sa k odberu našich noviniek