Milestone


Značka MILESTONE vyvíja inovatívne, módne bundy pre náročných ľudí a to v reálnom pomere cena - kvalita. Vo svojich kolekciách MILESTONE kombinuje aktuálne módne trendy so športovou eleganciou.

POZRIEŤ V ESHOPE >

Sú charakterizované modernými strihmi, špičkovými materiálmi, vypracovanými siluetami a neobvyklými  detailami. S množstvom kreativity a citom pre módu, vytvára MILESTONE trendové bundy, ktoré poskytujú dostatok priestoru aj pre individuálny štýl. Sú ideálnymi spoločníkmi pre neho aj pre ňu, na voľný čas aj do práce.

Spoločnosť bola založená v roku 1994 v Ingolstadte, odkedy tento  nemecký výrobca búnd postupne získaval medzinárodné renomé, a to najmä v posledných niekoľkých rokoch. Z hľadiska súčasného dizajnu, vysoko kvalitných používaných materiálov, často so špeciálnymi povrchovými úpravami a zodpovednej výroby voči životnému prostrediu, je MILESTONE jedným z lídrov na trhu v segmente búnd. V súčasnej dobe sú kolekcie MILESTONE dostupné u viac ako 4000 predajcov, vo viac ako 30 krajinách sveta.

Prihláste sa k odberu našich noviniek