Digel - luxusné vlnené aj odolné cestovné obleky


Perfektný pánsky oblek má pre každého muža, ktorý pracuje a žije spoločensky, zvláštny význam. Správny oblek môže rozhodnúť o zmluve, pracovnom pohovore a aj úspešnom rande.

Cítili ste niekedy, ako sa do vás nalialo sebavedomie, keď ste si obliekli dobre padnúci oblek?

Nemecká značka Digel šije moderné obleky, ktoré sú známe svojou kvalitou a štýlom. Digel si stráži, aby ste sa v nich cítili pohodlne a vyzerali elegantne.

Už od počiatku bola spoločnosť Digel silným hráčom na nemeckom ako aj európskom trhu s pánskym oblečením. Vo vybraných kolekciách dáva Digel samotným zákazníkom jedinečnú možnosť – individuálne si vybrať veľkosť a materiál, sako a nohavice, prípadne vestu podľa svojich požiadaviek. Slúži na to systém Mix&Match.

V tejto stratégii sa stal Digel lídrom v rámci európskeho trhu.

Vlnený luxus aj moderné obleky do mesta

Nemeckí návrhári rozdelili obleky Digel podľa typu nosenia do týchto línií:
Cloud Suit - cestovné obleky s rozmanitými funkciami pre cestovateľov
Protect3 - veľmi odolné obleky so špeciálnou úpravou proti počasiu a oderu
Move - moderné, slim obleky, ktoré zachytávajú najnovšie módne trendy
Ceremony - svadobné obleky, slávnostné obleky na významné akcie ušité podľa najnovších módnych trendov
Preference - luxusné vlnené obleky z kvalitných talianskych látok

Obleky uliate na vašu mieru

Značka Digel stelesňuje vo svojich oblekoch každý typ mužskej postavy. Vo svete sa zviditeľnila širokou ponukou strihov. Žiadny muž preto nemá problém rýchlo nájsť na seba ušitý oblek.

Obleky Digel sa šijú v štyroch strihoch:
Comfort Fit
Modern Fit
Slim Fit
Extra Slim Fit

Ak potrebujete neštandardné veľkosti oblekov, zbystrite pozornosť. Digel vytvoril modulový systém Mix&Match, vďaka ktorému si môžete vybrať sako a nohavice, prípadne vestu, vo vašej veľkosti.

Samozrejme, že sú vyhotovené z rovnakej látky, takže nikto nezbadá ich odlišnú konfekčnú veľkosť. Pánsky oblek vám padne tak, akoby ste ho mali ušitý na mieru. A máte ho za dobrú cenu.

CLOUD SUIT - cestovné obleky

Hlava v oblakoch a obleky, ktoré vás podržia na cestách. Také sú cestovné obleky pre tých, ktorí často cestujú. Okrem toho, že sa pohodlne nosia, majú mnoho cestovateľských funkcií.

Sako obsahuje viaceré vnútorné vrecká na pas, letenku a okuliare. Pre váš smartfón slúži samostatné vrecko s ochranou proti žiareniu. Na nohaviciach nájdete malé vrecko na zapínanie pre vaše peniaze či cennosti.

Každý cestovný oblek Digel Cloud Suit je z materiálu príjemného na nosenie, s funkčnou nekrčivou úpravou, pričom je zachovaná jeho priedušnosť.

PROTECT3 - odolné pracovné obleky na ťažký deň

Nech sa deje čokoľvek, stále vyzeráte dokonale. Digel Protect3 je ideálny oblek pre aktívneho muža, ktorý sa ráno rozbehne do práce, počas obeda ho zastihne dážď a v predvečer má pracovný míting.

Materiál odoláva vlhkosti a nečistotám, nekrčí sa. Sako má vnútorné vrecko na peniaze a cennosti, ako aj vrecko na mobil s ochranou voči žiareniu. Nohavice majú elastický pás pre pohodlné nosenie.

 POZRIEŤ detaily na obleku Protect 3

MOVE - moderné slim obleky pre mladých

Samostatná línia pre úzke, slim fit obleky venované štíhlym mužom. Sú ušité podľa najnovších módnych trendov a v najlepšom pomere cena/kvalita.

Moderný slim strih a štíhle fazóny, mladistvý a elegantný vzhľad. Samozrejme, že veľkosti a materiály sák a nohavíc sa dajú samostatne kombinovať.

 http://youtu.be/J7H_uBUw3p4

CEREMONY - slávnostné obleky

Obleky určené pre významné chvíle vášho života. Patria sem slávnostné obleky na svadbu (vystihujú moderné svadobné trendy), na významné formálne podujatia alebo dôležité obchodné stretnutia.

Táto kolekcia je ponúkaná v modulovom systéme Mix&Match – ten vám dá dokonalý vzhľad na svadbe, ale aj vo vašom biznise.

http://youtu.be/yi5-GyKTP5M
 

PREFERENCE - luxusné obleky

Línia pre luxusné obleky vyrobené z najjemnejšej, česanej 100% vlny od najlepších talianskych producentov, ako sú:
CERRUTI,
REDA,
MARZOTTO,
ZIGNONE.

Preference sú moderné, luxusné obleky moderného štýlu, v ktorých vynikne váš úspech. 

Látky, z ktorých sa obleky Preference šijú, sú vyvinuté špeciálne pre značku Digel. Tá žiadala, aby boli výnimočne pohodlné na nosenie.

Výrobcovia spolu so značkou prišli k inovatívnemu riešeniu, ktoré nazvali Performance Wool (záťažová vlna). Táto jedinečná vlna je nekrčivá, priedušná a zachováva tvar aj pri náročných podmienkach. Pozrite si vo videu, čo máme na mysli:

 

 

Značku nájdete v týchto našich predajniach:

Prihláste sa k odberu našich noviniek