Club of Gents - obleky pre mladých


CLUB OF GENTS - je veľmi obľúbená módna línia pre moderných mužov vychádzajúca zo skúseností materskej firmy Carl Gross. Kolekcie vynikajú najmä pánskymi oblekmi a sakami, ktoré zvýrazňujú štíhlu postavu a individualitu mladej generácie.

Club of Gents je prestížna nemecká značka, ktorá každý rok získava ocenenia za moderné a štýlové obleky.

Oceňované pánske obleky mladí

POZRIEŤ V ESHOPE >

Absolútna kvalita a malá krčivosť

Ďalším charakteristickým prvkom tejto kolekcie sú použité materiály z mixu vlny a kvalitného mikrovlákna. Uvedená kombinácia zaručuje zníženú krčivosť a dobrú elasticitu. Povrch textílie býva hladký s jemným luxusným leskom. Použité látky patria medzi najlepšie hodnotené za štýl a nové trendy.

Modré sako ANDREW s vreckami na mince Tmavomodré pánske sako CRIMSON Bavlnené šedé sako ASPEN

Športový strih

CLUB OF GENTS udržuje moderný trend v dizajne pánskych oblekov, ktorým je športovo - ležérny štýl vyznačujúci sa kombináciou saka alebo obleku s košeľou bez kravaty alebo len s tričkom či svetrom. Sako s nohavicami môžete kombinovať aj v rozdielnych veľkostiach.

Športové saká (jar/leto 2015)

Pánske športové sako Športové pánske saká mladí

DO ESHOPU >

Farby mladých profesionálov

Vo farebných prevedeniach dominuje čierna, modrá a sivá v kombinácii s tmavočervenými doplnkami. Čierna pôsobí elegantne a vyvoláva dojem úspechu. V tmavomodrom obleku či saku sa oplatí prísť na prvé interview: budete pôsobiť inteligentne a plný tvorivých nápadov. Šedá je farbou pre spoľahlivých a dôveryhodných. Červené doplnky upozorňujú na individualitu a priamočiarosť ich nositeľa.

Kombinujte podľa situácie

Pánske saká a obleky od CG ladia s rozmanitými nohavicami, košeľami či kravatami. Nielen farebne ale aj strihovo. Pohodovo sa môžete cítiť nielen vo svojom voľnom čase ale aj v práci. Kvalitný materiál a prvotriedne vyhotovenie sa osvedčia v každej situácii. Ak niekedy okolo vás presvišťal cyklista v dokonalom obleku, je veľká šanca, že bol práve od značky CLUB OF GENTS.

Sako vhodné aj na bicykel

Originálny štýl

Prepracované detaily robia každý pánsky oblek od CG jedinečný. Ich jemnosť a špičkové vyhotovenie ostatných prekvapí a ukáže vás ako štýlového muža. Zo širokého výberu pánskych oblekov a sák si môžete vybrať ten, ktorý podčiarkne vašu osobnosť.

Vstúpte do klubu mladých profesionálov, v ktorom zažiarite!

VSTÚPIŤ DO ESHOPU >


 

 

Značku nájdete v týchto našich predajniach:

Prihláste sa k odberu našich noviniek