CasaModa - pletené svetre vo farbách


Casa Moda je farebnou cestou k vašej spokojnosti. Dobre vyzerať, pohodlne a zdravo sa cítiť - o to nemeckej značke ide.

Casa Moda bola založená v roku 1924 v nemeckom Oldenburgu a dnes je špičkovou značkou pre košele a pletené pánske svetre, pulóvre a vesty. Najviac vás dostane kvalita (exkluzívny certifikát OEKO-TEX®) a nespočetné farby. Ako ich skombinovať je len na vašej fantázii a nálade.

POZRIEŤ V ESHOPE >

Pánske svetre upletené z výnimočnej bavlny

Kvalitné oblečenie Oeko Tex Casa Moda sa pýši osvedčením OEKO-TEX®, ktorý je známkou najvyššej kvality a veľmi šetrnej výroby. Pulóvre a svetre CasaModa sú robené z dlhovlákennej 100% Pima bavlny, ktorá sa zbiera ručne v Peru. Vďaka tomu sú mäkké na dotyk a šetrné k pokožke. Bavlna nie je chemicky ošetrovaná.

Vhodné pre mužov s citlivou pokožkou!

Pletenie je hladké a zároveň pružné. Ak sa pletené svetre Casa Moda správne ošetrujú (30°C pranie), vydržia veľmi dlho, a to aj pri častom nosení a praní. Netvoria sa ani žmolky, preto odžmolkovač môžete odložiť.

Hladko pletené svetre na každý čas

Pletené farebné pulóvre, svetre a vesty Casa Moda sú stvorené pre ležérny biznis štýl, tzv. casual style. Dobre sa v nich budete cítiť ako v divadle tak aj vo voľnom čase.

Na výber máte chladné či teplé farby, elegantné ale aj mierne výstredné. Červený sveter strieda čierny tak, ako sa strieda večerná párty s pracovným dňom.

Pánske pletené svetre s výstrihom: čierny, červený a žltý. Casa Moda

DO ESHOPU >

Ako skombinovať farebný pánsky pulóver

Casa Moda používa jednoduchý trik. Farebné pánske pulóvre a svetre s véčkom majú vkusnú základnú farbu. To je vaše plátno, na ktoré budete kresliť.

Po tom, čo si vyberiete farbu svetra, kombinujete ďalšie kúsky oblečenia. Uvidíte, či farby rozbijete (kontrast), vzájomne doplníte (harmónia farieb) alebo zvýrazníte (odtieňmi základnej farby). Jednoduché a efektné.

Pohrajte sa so svojím štýlom a ponorte sa do farieb, ktoré milujete! Casa Moda vám dá farebnú voľnosť.Pletené svetre - svetlo-modrý, prúžkovaný a žltý. Casa Moda

DO ESHOPU >

Čo majú svetre, pulóvre a vesty od CM spoločné

- vyrobené zo 100% Pima bavlny
- mimoriadne šetrné voči pokožke
- na dotyk mäkké a hebké
- hladko a rovnomerne pletené
- odolné voči častému noseniu a praniu
- ľahko sa ošetrujú
- perú sa pri 30°C

Pánske košele, ktoré vynikajú nositeľnosťou

Značku CasaModa nájdete aj na pánskych košeliach, ktoré sa v testoch umiestňujú na top miestach. Vynikajú v tom, že sú veľmi príjemné na nosenie a vďaka špeciálnej úprave sa ľahko ošetrujú a pohlcujú mužské pachy.

Veľké značky košieľ majú veľké meno. CasaModa je pomerne neznáma značka košieľ, ktorá si svoje meno postavila na kvalite a nie množstve ušitých košieľ. Môžete si byť istý, že v každej pánskej košeli od CasaModa sa skrýva kus poctivého oblečenia.

KOŠELE CasaModa V ESHOPE >

Značku nájdete v týchto našich predajniach:

Prihláste sa k odberu našich noviniek