Alberto


ALBERTO - nemecký špecialista na nohavice s 80 ročnou tradíciou. Zaoberá sa výrobou nohavíc pre mužov. Nohavíc pohodlných, módnych, pre každú príležitosť: biznis, voľný čas i golf.

ALBERTO Jeans – perfektný strih s atraktívnymi detailmi z nich robia džíny vhodné pre každého, vždy a všade tak, ako to vie len ALBERTO. Prímes vlákna T400 dodáva nohaviciam maximálny komfort pri nosení, nekrčivosť a ľahkú údržbu.

POZRIEŤ V ESHOPE >

ALBERTO Dressy – línia nohavíc vysokej kvality, ktoré kombinujú jednoduchosť s akurátnou dávkou štýlu. Nájdete ich v rôznych strihoch, ale v každom prípade vždy s funkčnými vlastnosťami: nekrčivá a nežehlivá úprava, UV rezistentné a antialergické. V materiáli CERAMICA s termoregulačnou funkciou (v lete ochladzujú, v zime držia teplo).

ALBERTO Casual – nohavice z mäkkých materiálov, vhodné pre každodenné nosenie. Prímes elastanu zebezpečuje pohodlie a komfort nosenia, ľahkú údržbu.

ALBERTO Golf – šikovné detaily pre dobrú hru golfu. Sofistikované funkcie, nápady inšpirované profesionálnymi hráčmi golfu. To je to, čo charakterizuje líniu ALBERTO Golf – nohavice pripravené aj na škótske počasie. Rôzne formy úprav materiálu ako Water repellent, 3 x Dry Cooler, Rain & Wind Fighter zabezpečujú Vašim nohaviciam také vlastnosti ako vetruodolnosť, vodoodpudivosť, priedušnosť, odolnosť proti pošpineniu, nohavice odvádzajú vlhkosť, rýchlo schnú a regulujú teplotu.  Patentovaná úprava Nano & Inzectic ® Vás ochráni okrem ušpinenia aj pred dotieravým hmyzom.

ALBERTO BIKE - cyklistické nohavice do mesta. Elegantné džínsy a nohavice majú všetky dobré vlastnosti športového oblečenia: sú odolné voči vode a špine, o bezpečnosť pri jazde sa starajú reflexné prvky na vreckách a manžetách a to že, môžete voľne šľapať majú na svedomí strečové záplaty na kolenách.

 

 

Značku nájdete v týchto našich predajniach:

Prihláste sa k odberu našich noviniek