Vyriešte presvitajúcu bielizeň. Raz a navždy

  • Úvod
  • Vyriešte presvitajúcu bielizeň. Raz a navždy

 

Tá otázka je večná: "Čo nosiť pod bielym oblečením?" Správnych odpovedí bolo až donedávna viac. Všetko sa zmenilo, keď sme objavili neviditeľné tričká a tielka.

Uvedomili sme si vtedy, že držíme v rukách oblečenie, ktoré všetkým pomôže zbaviť sa strachu z nosenia priesvitných košieľ a blúzok. Áno, už sa nemusíte riešiť, že vaša biela spodná bielizeň bude pútať pozornosť.

Všetky vaše nedostatky ukryjú neviditeľné tričká či tielka. Ich telová farba splynie s vašou pokožkou a nikto si vašu spodnú bielizeň či malé telesné defekty nevšimne.

Je to jednoduchý ale geniálny trik

Ak chcete vedieť, ako vyriešiť problém čo si obliecť pod bielu košeľu, pozrite si na obrázkoch, ako fungujú neviditeľné pánske tielka a tričká. Patria pod každú košeľu. Milujú ich aj muži, ktorí majú problémy s nadmerným potením. Tričko s vložkami proti poteniu totiž maskuje "jazierka" pod pazuchami.

Biele tielko pod pánsku košeľu nepatrí. Neviditeľné všetko zakryje

Ak chcete rozlúsknuť problém bielej podprsenky pod priesvitnou blúzkou, pomôžu vám neviditeľné dámske tričká a tielka. Sú tak dokonalé, ako chcete byť vy sama. Pozrite sa:

Tielko telovej farby pod blúzkou či šatmi nevidno

Dámske a pánske tričká telovej farby nájdete v našich obchodoch v Žiline a Poprade.

P.S.: Je to skvelý praktický darček, ktorý isto neskončí v skrini.

Novinky

Prihláste sa k odberu našich noviniek