Večerné obleky a exkluzívny smoking na formálne podujatia

  • Úvod
  • Večerné obleky a exkluzívny smoking na formálne podujatia

 

Večer patrí smokingom a oblekom, krásnym róbam či šatám. Oficiálne podujatia si vyžadujú elegantné oblečenie. Pozrite si našu ponuku pánskeho oblečenia, ktoré vám dá lesk na každom plese či formálnom podujatí:

Pánsky smoking a pánsky oblek od nemeckého Club of Gents sú moderné pánske oblečenie pre tých, ktorí chcú zaujať štíhlou postavou. Mladí, pohľadní muži sa s nimi dokonale zžijú.

Pre pánov, ktorí nie sú na štíhle línie ale hľadajú istotu, sa hodí moderný pánsky oblek od výnimočného, nemeckého výrobcu oblekov - Digel. Jemne sa zužujúce nohavice a všité štrbinky v drieku pánskeho saka chtiac-nechtiac zoštíhlia každého pána.

Voľba je na vás!

STRUČNÉ RADY AKO SA OBLIECŤ NA PLES

Exkluzívny pánsky smoking na ples a slávnostné podujatia

čierny smoking, štíhla línia MODERN FIT

Pánsky smoking, slim pre štíhlych - Club of Gents

Smoking je tradičné oblečenie, ktoré nosia páni pri slávnostných príležitostiach. Ak si v pozvánke nájdete, že máte prísť v "black tie", potrebujete smoking.

Ten od Club of Gents je moderný a super slim. Sadne najmä pánom, ktorí chcú vyzerať vypasovane a zaujať štíhlou postavou. Dostanete ho ako pánske sako a smokingové nohavice.

Smokingové pánske sako CC Ace z česanej vlny

štíhla línia MODERN FIT

Smokingové sako priliehavé - Club of Gents

Podšívka smokingového saka - Club of Gents

Smokingové sako pripomína staré časy hlavne zatváracím gombíkom s protigombíkom. Tu ale všetko staré končí a nastupuje súčasná móda. Sako je do dĺžky skrátené a vďaka slim strihu sadne každému mladému mužovi ako uliate.

Toto moderné pánske sako dodržuje smokingový dress code; je z česanej vlny, vyhotovené v tradičnej čiernej farbe, má špicaté klopy zo saténu a zapína sa na jeden gombík.

Nebojte sa ho vytiahnuť, nielen keď idete na ples alebo gala podujatie, ale dobrý dojem ním urobíte aj na svadbe a premiére v divadle či opere.

Detaily, ktoré si na saku všimnite:
Čierna vrchná látka z česanej vlny
Dvojdielna podšívka s pásikmi a dizajnom loga Club of Gents
Špicaté klopy zo saténu
Červené lemovanie s nápisom Club of Gents
Gombík na zapínanie s protigombíkom
Dve vnútorné vrecká s červeným lemom
Pätkové vrecká so zamatovým lemovaním
Trojuholníkové pätkové vrecko s gombíkom, v ktorom je vyryté logo Club of Gents
Kissingové gombíky

Zloženie saka
Vrchná látka: 100% česaná vlna
Podšívka: 52% acetátové vlákno, 48% viskóza

Ako sa o sako postarať
Pánske sako zo 100% česanej vlny sa príjemne nosí a drží tvar. Odpudzuje nečistotu a väčšie kvapky vody odpudzuje. Keď ho vyzlečiete, nechajte ho vyvetrať a šetrne ho ručne očistite.

Ošetrovanie saka
Sako neperte v automatickej práčke. Nepoužívajte bielidlá. Nesušte ho v sušičke. Môžete ho žehliť pri 110°C. Pri parnom žehlení buďte opatrní! Šetrne ho nechajte ošetriť perchlór-etylénovým rozpúšťadlom, uhľovodíkom, R113 a R11.

Smokingové nohavice CG Archiebald z česanej vlny

čierne nohavice, štíhla línia MODERN FIT

Smokingové nohavice, slim - Club of Gents Smokingové nohavice, zamatové lampasy - Club of Gents Čierne smokingové nohavice, látka - Club of Gents

Pánske nohavice môžete v smokingu ľahko prehliadnuť, ale praví vyznávači štýlu si dajú na nich záležať. Smokingové nohavice sú šité z rovnakého materiálu ako smokingové sako, a preto vyzerajú spolu dokonale.

Na bokoch nohavíc sú tradičné lampasy, ktoré ladia s klopami na saku. Zadné vrecko so zamatovým lemovaním, šikmé predné vrecká a priliehavý strih robia z týchto nohavíc ku smokingu moderný kus oblečenia.

Pre perfektný sed si opatrite biele hodvábne traky. Tie dostanú smoking o úroveň vyššie. Opasok sa ku smokingu nenosí, preto na smokingových nohaviciach nenájdete pútka na opasok. Tie nahrádza zamatový, matne sa lesknúci pás.

Zloženie smokingových nohavíc
Vrchná látka: 100% česaná vlna
Podšívka: 100% viskóza

Ošetrovanie smokingových nohavíc
Nepoužívajte bielidlá. Nežehlite na horúcich stupňoch a pri parnom žehlení buďte opatrný. Pánske nohavice môžete dať chemicky vyčistiť, ale šetrne. Nesušte v sušičke a neperte v automatickej práčke.

Moderný pánsky oblek s vestou Club of Gents

čierny oblek, super štíhla línia SLIM FIT

 Moderný pánsky oblek, super slim - Club of Gents

Moderný oblek, ktorému dáva vesta ešte väčší šmrnc, si oblečte, ak sa od vás očakáva "formal dress". Tento pánsky oblek je vhodný na plesy a spoločenské akcie po 18. hodine.

Priliehavý strih v spoločnosti isto zaujme a ocenia ho najmä páni so štíhlou postavou. Postavu zoštíhľuje kratšie pánske sako a vyštíhlené nohavice.

Pánske sako CG Cliff s bočným rázporkom

čierne sako, super štíhla línia SLIM FIT

Čierne pánske sako pre mladých - Club of Gents Pánske slim sako pre mladých - Club of Gents

Toto jednoradové pánske sako k obleku je mimoriadne priliehavé. Atraktívna slim línia a hladký dizajn z vás urobia moderného elegána nielen na oficiálnych podujatiach, ale aj v práci.

Prečo je pánske sako CG Cliff také moderné? Okrem super slim strihu vás zaujme, že vrchná látka sa jemne leskne a podšívka má zaujímavý dekor s červeným lemovaním.

Detaily, ktoré si na saku všimnite:
Sako sa zapína na dva gombíky
Lemované pätkové vrecká a anglické listové vrecko, ktoré môžete použiť na vizitky.
Klasické klopy
V podšívke sú červené lemy s logom

Zloženie saka
Vrchná látka: 53% česaná vlna, 43% polyester, 4% elastán
Podšívka: 52% acetátové vlákno, 48% viskóza

Ošetrovanie saka
Nepoužívajte bielidlá. Pri žehlení s parou dávajte pozor a používajte nižšie stupne. Toto pánske sako môžete chemicky čistiť. Nesušte v sušičke a neperte v automatickej práčke.

Pánska vesta k obleku CG Carlton

čierna vesta, super štíhla línia SLIM FIT

Vesta k obleku - Club of GentsTáto pánska vesta sedí perfektne ku pánskemu saku CG Cliff a nohaviciam CG Cedric. Značka Club of Gents používa systém, v ktorom kombinujete jednotlivé časti pánskeho oblečenia medzi sebou.

Vestou Carlton sa v obleku blysnete hlavne počas oficiálnych podujatí. Dávajte si však pozor na etiketu; posledný gombík na veste nechajte rozopnutý!

Super vyštíhlená vesta je veľmi moderná, a preto si dajte záležať na kravate. Čím bude kravata užšia, tým viac sa hodí k tomuto pánskemu obleku.

Detaily, ktoré si na veste všimnite:
Dve vrecká s lemovaním
Päť gombíkov (posledný nechajte vždy rozopnutý)
Nastaviteľná spona na chrbte pre krajší pás
Nekrčivá úprava odpudzujúca aj špinu

Ošetrovanie vesty k obleku
Nepoužívajte bielidlá. Pri žehlení vesty pod parou dávajte pozor a používajte nižšie stupne. Túto vestu k obleku môžete chemicky čistiť. Nesušte v sušičke a neperte v automatickej práčke.

Zloženie vesty
Vrchná látka: 53% česaná vlna, 43% polyester, 4% elastán
Podšívka: 52% acetát, 48% viskóza

Ošetrovanie nohavíc ku obleku
Nohavice neperte v automatickej práčke. Nepoužívajte bielidlá. Nesušte ho v sušičke. Pri žehlení používajte nižšie teploty. Pri parnom žehlení buďte opatrní! Šetrne ho nechajte ošetriť perchlór-etylénovým rozpúšťadlom, uhľovodíkom, R113 a R11.

Klasické oblekové nohavice CG Cedric

čierne nohavice, super štíhla línia SLIM FIT

Pánske oblekové nohavice - Club of Gents

Oblekové nohavice sú klasické čierne a majú minimalistický dizajn. Vlna zmiešaná s technickými vláknami spôsobuje, že nohavice sú jemne lesklé a príjemne sa nosia.

Francúzske vrecká vpredu a zadné lemované vrecká na gombík, ale žiadny záhyb v páse či nohavicové manžety - to sú moderné oblekové  nohavice CG Cedric.

Detaily, ktoré si na oblekových nohaviciach všimnite:
Rovný strih nohavíc
Zapínanie na gombík a zips
Nohavice sú bez záhybu v páse
Francúzske vrecká

Zloženie oblekových nohavíc
Vrchná látka: 53% česaná vlna, 43% polyester, 4% elastán
Podšívka: 52% acetát, 48% viskóza

Ošetrovanie nohavíc k obleku
Nohavice neperte v automatickej práčke. Nepoužívajte bielidlá. Nesušte ho v sušičke. Pri žehlení používajte nižšie teploty. Pri parnom žehlení buďte opatrní! Šetrne ho nechajte ošetriť perchlór-etylénovým rozpúšťadlom, uhľovodíkom, R113 a R11.

Rovný, moderný pánsky oblek Digel

čierny oblek, COMFORT FIT línia z pánskej kolekcie PROTECT3Moderný pánsky oblek, rovný strih - Digel

Pánske obleky v sérii PROTECT3 sú funkčné - odpudzujú vodu a špinu - a sú zároveň moderné. Oblek s dvomi gombíkmi je úplne klasický a má rovný strih. Oblek sa vďaka mixu vlákien z vlny a polyesteru jemne prispôsobí vašej postave, pohodlne sa nosí a málo krčí. Má všetky vlastnosti elegantného a moderného pánskeho obleku.

Jednoradové pánske sako Digel Cooper k obleku

čierne sako, COMFORT FIT línia

Čierne oblekové sako s dvomi gombíkmi, modern fit - DigelToto jednoradové pánske sako má rovný strih. Na prvý pohľad si na stranách všimnete zoštíhľujúce štrbinky. Na klope saka je naľavo gombíková dierka. Prsné vrecko má moderný, skosený tvar. Pätkové vrecká sú na saku nenápadne lemované.

Náprsné vrecko na pánskom saku - Digel Klopa na pánskom saku s dvomi gombíkmi - Digel

Pánske sako sa zapína sa na dva gombíky. Gombíky farebne ladia ku látke a na rukávoch sú osadené štyri vedľa seba.

Jednoradové pánske sako na dva gombíky - Digel

Vnútorná časť saka má lemované vrecká: jedno zásuvné, jedno na pero a ďalšie na mobilný telefón. Lemy sú v jemnom farebnom kontraste s podšívkou.

Pánske čierne jednoradové sako ku obleku - Digel Zloženie pánskeho saka
Vrchná látka: 60% česaná vlna, 38% polyester, 2% elastán
Podšívka: 60% acetát, 40% viskóza

Pánske oblekové nohavice Digel Per

čierne nohavice, rovný strih

Pánske nohavice ku obleku, čierne - DigelTieto pánske nohavice k obleku sú rovné s málinko zúženým strihom. Sú bez záhybu v páse. Pás nohavíc je elastický, čo vám dáva lepší pocit pri pohybe. Vpredu sú francúzske vrecká a vzadu vrecká s lemovaním a gombíkmi. Opasok zachytíte do ôsmich pútok.

Zloženie nohavíc k obleku
Vrchná látka: 60% česaná vlna, 38% polyester, 2% elastán

Ošetrovanie oblekových nohavíc
Nohavice sa odporúčajú chemicky čistiť. Pri ďalšom ošetrovaní sa držte pokynov na štítku na saku.

Novinky

Prihláste sa k odberu našich noviniek