JAR/LETO 2016: Dámske saká vás ožaria luxusom

  • Úvod
  • JAR/LETO 2016: Dámske saká vás ožaria luxusom

Dámy, sú saká, ktoré nosíte, lebo sa to patrí, a sú saká, v ktorých zažiarite. Luxusné saká od Gerry Weber sú pre ženy, ktoré milujú dokonalé detaily a neboja sa zaujať. Pozrite si, akú eleganciu prináša nová kolekcia dámskych sák JAR/LETO 2016.

Prestížnu módnu značku Gerry Weber preslávili aj jej moderné dámske saká. Každá jej nová kolekcia prináša nové prvky, ktoré vždy prekvapia. Vo svete módy pôsobí od roku 1986.

Štýlové, biele sako s vodorovnými pásikmi

Dámske prúžkované sako Curacao, Gerry Weber
Cena: 169,99€

Biele sako dámske s prúžkami - Gerry Weber Prúžkované, dámske biele sako - Gerry Weber Biele dámske sako pásikavé - Gerry Weber

Obľúbená farebná kombinácia bielej a čiernej pôsobí nápadne a veľmi štýlovo. Kontrastné priečne prúžky a hlboký fazónkový V výstrih vyznievajú rázne a presvedčia ostatných, že ste cieľavedomá a nebojíte sa výziev. V spoločnosti bude vaše biele sako s čiernymi pásikmi neprehliadnuteľné aj z diaľky.

Elegantný dizajn dotvárajú tmavé gombíky. Pätkové vrecká sa vám zídu na vreckovku, vizitky či iné drobnosti.

Podšívka: 100% polyester
Vrchný materiál: 100% polyester

Elegantné, kvetinové sako

Dámske sako Aruba, Gerry Weber
Cena: 139,99€

Kvetinové, luxusné dámske sako - Gerry Weber Elegantné dámske kvetinové sako - Gerry Weber Moderné dámske kvetinové sako - Gerry Weber

Moderné krátke sako pre ženy, ktoré radi vyčnievajú svojou eleganciou. Na prvý pohľad zaujmú detaily: nápadný a kvalitný zips, šikovný okrúhly výstrih, ozdobné stehy a elegantné gombíky. Bočné vrecká využijete na maličkosti, ktoré potrebujete mať poruke.

Do očí najviac udrie pôsobivý kvetinový dizajn. Ten upúta každého, kto sa nachádza vo vašej blízkosti, a robí zo saka moderné, štýlové oblečenie.

Bez podšívky
Vrchný materiál: 55% polyester, 41% viskóza, 4% elastán

Krátke, letné sako z ľahkého ľanového mixu

Farebné, elegantné dámske sako Curacao, Gerry Weber
Cena: 109,99€ 

Modré sako dámske, letné - Gerry Weber Elegantné modré dámske sako - Gerry Weber Moderné dámske sako modré - Gerry Weber

K šatám, sukni alebo k rifliam: toto elegantné, športové sako sa hodí ku všetkému letnému a farebnému. Ak chcete vyzerať elegantne aj počas teplých dní, oceníte najmä vzdušnú ľanovú tkaninu a odokrytý, oblý výstrih.

Farebne zladené gombíky a detailne prepracovaný pás presvedčia ostatných, že máte na sebe dizajnové, moderné sako.

Bez podšívky
Vrchný materiál: 50% ľan, 38% vizkóza, 12% polyamid - nylón

Moderné a luxusné dámske saká od Gerry Weber nájdete v našich predajniach v Žiline a v Poprade.

Prihláste sa k odberu našich noviniek