Letná Gerry Weber: Dámske šaty na svieže leto

  • Úvod
  • Letná Gerry Weber: Dámske šaty na svieže leto

Elegantné šaty od Gerry Weber sú letne krásne a sviežo chladivé. Na leto ako ušité. Keď vás v lete ofúkne vetrík, odveje z vás každú horúcu kvapku potu. V dámskych šatách je leto vždy príjemné. A v tých od Gerry Weber aj elegantné.

Pozrite si letnú kolekciu dámskych šiat na LETO 2016:

Pôvabné bodkované letné šaty

Modré dámske šaty na leto s deliacim švom, Chicago od Gerry Weber
Cena: 129,99€

Letné dámske šaty elegantné - Gerry Weber  Elegantné letné dámske šaty - Gerry Weber Bodkované letné šaty dámske, elegantné - Gerry Weber

Tieto šaty s bodkami majú krásny prímorský, bodkovaný dizajn. Sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili dievčensky mlado a vyžarovali radosť.

Letné šaty Chicago vám v lete vyčaria krásnu siluetu. Malé triky - deliaci šev na prednej strane, V výstrih, skosené rukávy - vám vykreslia štíhly driek a predĺžia postavu.

Perfektný dojem nenaruší ani zips, ktorý je na boku a ľahko sa zapína. Rázporok je umne skrytý, a šaty tak pôsobia jednoliato. Obrysy vašej postavy tak vyznejú absolútne dokonale.

Podšívka: 100% polyester
Vrchný materiál: 97% polyester, 3% elastán

Vzdušné ľanové letné šaty

Polodlhé, modré dámske šaty na leto z ľanu, Curacao od Gerry Weber
Cena: 109,99€

Modré letné šaty ľanové - Curacao Ľanové šaty na leto, modré - Curacao Dámske šaty na leto, modré - Curacao od Gerry Weber

V týchto letných šatách prekonáte každú letnú horúčavu v krásnom, azúrovom štýle a s úsmevom na perách. Kvalitná ľanová látka vás ochráni pred pálivým slnkom a nepríjemnosťami s potom.

VEDELI STE?
Už 50% ľanového vlákna v šatách zabraňuje prieniku ultrafialového žiarenia do pokožky oveľa viac ako iné textílie.

Šaty ukážu vaše ženské prednosti. Vyniknú vaše horné partie a štíhly driek, keďže vrchná časť má zoštíhľujúci efekt. Sukňa je jemne skladaná, takže vaše boky vyzerajú spolu so štíhlym driekom veľmi žensky a príťažlivo. Takýto efekt majú dlhé sukne.

Letné šaty Curacao majú aj bočné vrecká, v ktorých si môžete schovať drobnosti. Zips nájdete na zadnej strane. Rázporok na sukni je rafinovane skrytý.

Vrchná látka: 50% ľan, 38% viskóza, 12% polyamid-nylón

Letné šaty od Gerry Weber na leto 2016 nájdete v našich predajniach značkového oblečenia v Poprade a v Žiline.

Prihláste sa k odberu našich noviniek