Zerres - moderné dámske nohavice a džínsy


Jediné, čím nemecká značka Zerres žije, sú dámske nohavice a džínsy. Urobila z nich dokonalé kusy oblečenia. Nohavice najvyššej kvality vyrába už od roku 1919. Po dlhých rokoch zdokonaľovania sú premyslené do najmenšieho detailu. Strihy sú rozdelené tak, aby padli každej žene ako uliate. Všetky ženy, ktoré túžia po elegantných dámskych nohaviciach, ktoré im sadnú a sú kvalitné, siahnu najskôr po dokonalosti.

POZRIEŤ V ESHOPE >

Originálne detaily vás očaria

Móda, to nie je len tradícia a kvalita. Láska ku detailom, ktorá sa v dámskych nohaviciach a džínsach odráža, priťahuje všetky zákazníčky módy Zerres. Sto špecialistov zdieľa denno-denne svoju posadnutosť detailami a z nohavíc robí jedinečné kúsky oblečenia. Raz zaujme pozlátený zips na vreckách, inokedy jemne sa vinúci lem.

Prvotriedne látky sú od najlepších

Vysoká kvalita moderných dámskych nohavíc Zerres sa skrýva vo vybraných látkach z Talianska, Francúzska a Nemecka. Len nadpriemerná látka spĺňa náročné kritériá nemeckej značky. Textílie musia byť elastické (čo nie sú len dámske legíny), aby ste sa mohli voľne hýbať. Musia byť aj príjemné na dotyk a chrániť vás pred výkyvmi počasia. Moderné strečové nohavice od osvedčeného výrobcu určite patria do vášho šatníka.

Dámske nemecké nohavice Zerres

Dámske džínsy a nohavice Zerres majú vďaka širokej ponuke kvalitných látok jednu skvelú vlastnosť: nielenže sa v nich cítite dobre, ale máte aj na výber pestré farby či potlače a rozmanité textúry. Biele dámske nohavice sú mimoriadne príťažlivé, zatiaľčo čierne pôsobia elegantne a nevtieravo. Medzi oblečením od značky Zerres nájdete zelené či červené nohavice ako aj klasické modré džínsy.

DÁMSKE NOHAVICE ZERRES >

7/8 dámske džínsy s potlačou a pastelové nohavice. Zerres Jeansy dámske a biele nohavice - Zerres Dámske nohavice v letných farbách - Zerres

Nohavicové strihy, z ktorých si sadnete na zadok

Módna značka Zerres šije z rafinovaných strihov nohavíc, ktoré sa pohrajú s Vašou postavou. Každá žená má neopakovateľný vzhľad. Perfektná silueta je to, čo dokážu nohavice na vás zvýrazniť. Nezáleží na postave, záleží na tom ako v nohaviciach či džínsach vyzeráte. Zerres hýri rôznymi strihmi, ktoré vystihnú každú siluetu. Jednotlivé nohavicové strihy sú v krátkych a normálnych veľkostiach a v niektorých prípadoch sú aj dlhé.

DO ESHOPU >

11 strihov pre 11 rôznych dám

Dámske nohavice Zerres sú ušité pre 11 typov ženských postáv a rôznych situácií. Pozrite si prehľad strihov, ale stále platí: nestačí vidieť, treba vyskúšať.

Štýlové bedrové nohavice (Stylish)

Nohavice pre ženy so štíhlou postavou, ktorú predĺži vyvýšený pás. Strih vyzdvihuje moderný vzhľad, či už ide o super slim, slim alebo botcut nohavice.

1. SARAH
- moderný vyvýšený pás
- slim nohavice

Strih bedrových nohavíc Zerres

2. TWIGY
- moderný vyvýšený pás
- super úzke nohavice (super slim)

stylish twigy sm

3. BELLA
- moderný, mierne vyvýšený pás
- od kolien rozšírené nohavice (boot cut)

stylish bella sm

Elegantné dámske nohavice (Fashion)

Dámske nohavice, ktoré majú elegantný strih. Upravený pás a obtiahnuté stehná vykreslia dokonalú siluetu ženám, ktoré o sebe pochybujú. Určené do práce aj na párty.

4. JANE
- normálny pás
- úzke stehná
- rovný strih (straight)

Strih nohavíc Fashion - Zerres

Ženské nohavice (Feminin)

Dokonalé pre ženy so ženskejšou postavou. Mierne zaoblený pás sedí pohodlne a boky vykreslí veľmi žensky. Na zadku a stehnách sú nohavice vykrojené tak, aby dámy cítili jemné obopnutie a sedenie bolo príjemné.

 

5. TINA
- normálny pás
- normálne stehná
- rovné nohavice (straight)
- tvarovaný sed

Strih dámskych nohavíc Feminin - Zerres

6. GABY
- normálny pás
- normálne stehná
- rovné nohavice (straight)
- voľný strih

feminin gaby sm

Pohodlné, obtiahnuté nohavice Comfort S & Super-slim

Najlepšie pre ženy so širším pásom. Priliehajú dobre okolo bruška, pričom sedacia časť prilieha vďaka plochému strihu a stehná sú vyštíhlené.

7. CORA
- rozšírené, pohodlné boky
- pohodlný strih okolo bruška
- rovná sedacia časť
- úzke stehná
- ležérne nohavice (comfort fit)

Nohavicový strih Comfort S - Zerres

8. CARLA
- rozšírené, pohodlné boky
- pohodlný strih okolo bruška
- rovná sedacia časť
- super úzke stehná (super slim)
- úzke nohavice (slim)

 

9. ANIKA
- rozšírené, pohodlné boky
- pohodlný strih okolo bruška
- rovná sedacia časť
- úzke stehná
- elegantné nohavice (formal)

 

Pohodlné, voľné nohavice Comfort N

Špeciálne pre ženy so širším pásom či bokmi a bruškom. Veľmi pohodlné v oblasti pásu a sedenia s voľnejšou šírkou stehien.

10. GRETA
- pohodlné boky
- normálny pás
- normálne stehná
- rovné nohavice (straight)

Strih dámskych nohavíc Comfort N - Zerres

11. ANNA
- pohodlné boky
- vyvýšený pás
- široké stehná
- zvonové nohavice (bellbottom)

 

Moderné nohavice a džínsy pre mladé a navždy mladé ženy; to je život a štýl pre ľudí v Zerrese.

Značku nájdete v týchto našich predajniach:

Prihláste sa k odberu našich noviniek