NAKETANO. Dámske mikiny - ušité s citom a poctivo


POZRIEŤ CELÚ KOLEKCIU >

Značkové mikiny NAKETANO milujú najmä dámy. Keď si jednu z nich oblečiete, príde zvláštny pocit. Že vyzeráte inak - akosi krajšie. Že vás oblečenie mäkko objíma. A že ste si túto peknú a kvalitnú vecičku hneď obľúbili.

Čo znamená NAKETANO
NAKET [starogermánsky] - prirodzenosť, úprimnosť
TANO [rímsky] - Stojí za to.
NAKETANO = Byť spontánna stojí za to.

Ako stará mama vymyslela NAKETANO

Keď táto mladá nemecká značka vznikala, dvaja mladí zakladatelia si do svojho tímu prizvali talentovanú dizajnérku. Tá jedného dňa prišla do práce vo farebnej mikine, ktorú ušila jej stará mama z troch ďalších svetrov. Babkin nápad všetkých nadchol a dodnes dizajnéri spájajú v mikinách a svetroch NAKETANO rôzne materiály, farby a potlače.

Naketano - dámska mikina zelená Naketano - dámska mikina oranžová s vreckami Naketano - dámska mikina modrá s vreckami

Od starej mamy dostala táto móda do vienka lásku k prírode; oblečenie je vyrobené ekologicky a "bezbolestne" - bez použitia kože, kožušiny, peria alebo vlny. A tiež je v nej všitá babičkina úcta k práci a veciam, ktoré sú urobené poctivo a so srdcom.

Keď návrhári a návrhárky z NAKETANO vymýšľajú nové mikiny, hovoria, že tvoria svoje "obľúbené kúsky". Vždy do nich vložia niečo, čo majú radi. Keď vám teda nejaká mikina padne do oka, mali by ste si ju hneď vyskúšať. Tak zistíte najlepšie, či je to vaša srdcovka. Ak nie, v skúšaní pokračujte. V inom kúsku to "svoje ľúbivé" nájdete.

POZRIEŤ V ESHOPE >

Kožené ukončenie šnúrky a nášivka s jeleňom. Naketano Šnúrka na mikine ukončená kožou a potlač kotvy. Naketano

Aké je NAKETANO

Na obrázku to nevidíte, ale značkové dámske mikiny NAKETANO sú mäkkučké na dotyk a veľmi pohodlné na nosenie. Ten pocit, keď si vás oblečenie "pritúli", stojí za to. Príďte ho k nám zažiť.

Keď už u nás budete, dobre si pozrite všetky švy, nášivky, gombíky a najmä materiál. Zistíte, že každý kúsok oblečenia je poctivo vypracovaný. Hovorí sa - a podľa nás zaslúžene -, že Nemci sú puntičkári a čo vyrobia, je veľmi kvalitné.

Nakoniec to najlepšie. Dámske mikiny NAKETANO sú presne také krásne ako na obrázku. Keď sme si po prvýkrát jednu z nich obliekli, v zrkadle sme videli úplne inú osôbku. Šarmantnú, rozžiarenú a plnú energie. Krása z "naketaniek" je nákazlivá. Uvidíte, keď ich budete skúšať. Starším dámam uberajú pár rôčkov a mladším pridávajú na pôvabe.

Čierna dámska bunda Naketano s kapucňou

Detaily, ktoré na vás vyniknú

Dámske mikiny NAKETANO vymýšľajú mladí návrhári a návrhárky, ktorí sa svojou prácou bavia. Preto na nich nájdete kopec maličkostí, ktoré vás odlíšia a okolie pobavia vašou hravosťou. Sovička, párik vtáčikov či originálna potlač sú milými drobnosťami, ktoré majú veľký efekt.

Zaujímavé gombíky na dámskej mikine Naketano

Dámske oblečenie tejto nemeckej značky dokazuje staré dobré pravidlo: "Čo je jednoduché, je aj pekné". Navyše, jednoduchá pekná mikina nechá vyniknúť tomu, čo je na vás najkrašie: vašej tvári a dobrému vkusu.

POZOR na falzifikáty!

Žiaľ, každé zaujímavé značkové oblečenie si všímajú aj falšovatelia. Dajte si preto pozor, kde mikiny NAKETANO kupujete a ako vyzerajú. Podľa týchto častí oblečenia rozoznáte originál od falzifikátu:

Meno značky alebo jej slogan "Brave New World" nájdete na takmer každej nášivke či gombíku:

Naketano menoNaketano štítok s menomNaketano štítokNaketano slogan - Brave New World

Všimnite si štítky so zvieratami: sova, jeleň, vlk, párik vtáčikov a veveričiek.

Naketano vlkNaketano vtáčikyNaketano sovaNaketano jeleň

Zažite "Brave New World"

Tento anglický slogan ("Odvážny nový svet") hovorí, že NAKETANO je originálna, nová móda. Je pre tie dámy, ktoré radi nosia módne a originálne veci - zaujímavé a odlišné od všetkých ostatných. V každej značkovej mikine NAKETANO sa skrýva niečo pekné, osobité pre každú z nás. Nazbierajte odvahu, nájdite svoj "obľúbený kúsok" a ukážte ho celému svetu.

Príďte ho nájsť do jednej z našich predajní v Žiline a Poprade. Alebo si u nás mikinu NAKETANO objednajte V ESHOPE a skúste u seba doma.

POZRIEŤ V ESHOPE >

Foto: NAKETANO

Prihláste sa k odberu našich noviniek