Dámska značková móda

  • Úvod
  • Dámska značková móda

Wellensteyn

Moderné bundy Wellensteyn sú slávne, pretože sú kvalitné. Tieto luxusné bundy obstoja v každom počasí. Mimoriadna kvalita a moderný štýl - to je Wellensteyn.

Viac informácií


Gerry Weber

Elegantné oblečenie pre úspešné ženy. Pekné strihy, módne farby a praktické materiály sú výnimočné a ženy sa vďaka nim cítia sebaisto a vždy upravené.

Viac informácií


Betty Barclay

Móda pre modernú ženu, ktorá s ľahkosťou spája prácu a zábavu.

BETTY BARCLAY je nemecká značka, ktorá každoročne uvádza kolekcie zamerané na súčasnú modernú ženu.

Viac informácií


Taifun

Kolekcie TAIFUN sú zmesou protikladov – medzinárodných módnych vplyvov vytvárajúcich úchvatné kombinácie s uvoľneným vzhľadom. Vďaka perfektnej súhre kúzla ženskej osobnosti a túžby po trendoch, prekypujú kolekcie TAIFUN kreatívnou energiou.

Viac informácií


Zerres

Jediné, čomu sa firma Zerres od roku 1919 venuje, sú dámske nohavice a džínsy: elegantné, štýlové a moderné. Z nohavíc urobila dokonalú súčasť dámskeho oblečenia.

Viac informácií


Triumph

súčasný TRIUMPH je producentom spodnej bielizne so všetkými možnými variáciami a strihmi, tiež nočnej bielizne, bielizne pre mládež, plaviek a oblečenia pre šport ....

Viac informácií


Lisa Campione

nemecká spoločnosť Campione sa po svojom založení v roku 1989 sústredila len na pánsku klasickú a ležérnu módu. Po okamžitom úspechu navrhnutých kolekcií však rozšírila produkciu aj o štýlové oblečenie pre ženy. Trendové kolekcie LISA CAMPIONE sú plné života práve tak, ako ženy pre ktoré sú určené.

Viac informácií


Via Appia

VIA APPIA ponúka najvyššiu kvalitu športovo – elegantnej dámskej módy. Trendové oblečenie na bežné nosenie je kombinované s tradičnou eleganciou a je určené pre sebavedomé ženy, ktoré sa obliekajú v ich individuálnom štýle a nie podľa veku.

Viac informácií

Prihláste sa k odberu našich noviniek