Vzácne kašmírové a jemné bavlnené svetre. Pánske

  • Úvod
  • Vzácne kašmírové a jemné bavlnené svetre. Pánske

Kárdigen, pulóver a sveter. Viete, prečo má tento symbol pánskej elegancie toľko mien? Pretože ako putoval z Británie po svete, v každej krajine si ho muži prerobili na svoju podobu. Až sa z neho stalo ušľachtilé pánske oblečenie z vlny, bavlny či kašmíru.

Dnes patria svetre k Vianociam - aj tým slovenským - ako darčeky pod stromček. Váš vycibrený vkus a naše pánske svetre - a vianočné kúzlo je na svete.

Kašmírové svetre Ragman - vzácne a výnimočné

Počuli ste už o pánskych svetroch, ktoré otcovia zanechávajú svojim synom? Ak áno, tak určite boli z kašmíru. Táto vzácna a veľmi jemná vlna z kašmírskych kôz je výnimočne pevná. Preto sa môže stať, že vám kašmírový sveter Ragman vydrží veľmi dlho.

U nás nájdete pánske svetre s V výstrihom v neutrálnej sivej a hnedej. Tieto dve farby sú univerzálne. Skombinujete ich s ktoroukoľvek inou farbou. Sú pre mužov, ktorí radi experimentujú s košeľami a farebnými doplnkami.

Sivý kašmírový pánsky pulóver s véčkovým výstrihom Pánsky hnedý sveter z kašmíru s výstrihom v tvare V 

Ak vás zaradený neutrál nebaví, elegantná bordová urobí okamžitý dojem. Skombinujte ho s elegantnou košeľou. Vtedy váš plameň zahorí a vy budete hasiť jeden kompliment za druhým.

Značkový, bordový červený pánsky sveter Ragman z kašmíra a bavlny a košeľa Olymp

Super vlastnosti kašmíru

Pripravte sa na to, že kašmírový sveter sa nedá len tak vyťahať alebo vydrať. A nekončí to len pri jeho odolnosti:
- Takmer sa nekrčí.
- Hreje vďaka jednoliatej štruktúre vlny. V porovnaní s bavlnou je niekoľkokrát teplejší.
- Po praní nestráca farbu.

Pravý kašmír je veľmi vzácny. Mieša sa preto s ovčou vlnou alebo bavlnou. Vtedy si môžete byť istý, že dostávate kašmír zo skutočných kašmírskych a tibetských kôz a nie z čínskych veľkochovov. Bavlna navyše umožňuje, že sa dá sveter z kašmíru lepšie prať.

Modré bavlnené pulóvre CasaModa - nekonečne neformálne

Modrá je kráľovnou neformálnosti. Pánsky sveter upletený v modrom sa hodí k akejkoľvek košeli či nohaviciam; k Vianociam či na jar. Akoby všetko čo je modré, nemalo hranice.

Svetlá modrá pozdvihne náladu. Tmavé modré svetrepre džentlmenov a oveľa formálnejšie. Sýta modrá je niekde nad; pôsobí silno a nesie sa priestorom.

Svetlý modrý pánsky bavlnený sveter CasaModa s véčkovým výstrihom Tmavý modrý sveter CasaModa z PIM bavlny s výtrihom do V Sýty modrý pulóver s V výstrihom CasaModa, bavlnený

Ostro vyžehlený golier košele a modrý pulóver znejú ako najlepšia koncertná klasika. Zahrejú zmysly aj skrehnuté paže. Zakomponujte modré svetre do svojho šatníka a vyzniete vždy harmonicky.

Modrá košeľa Olymp s potlačou a modré pánske svetre CasaModa

Bavlnené svetre z ručne zbieranej bavlny

V našej ponuke nájdete modré pánske svetre CasaModa, ktoré sú zo 100% PIMA bavlny. Je to jedna z najkvalitnejších bavĺn na svete. Zbiera sa ručne v Peru a nie je chemicky čistená. Vďaka tomu sú z nej pletené svetre veľmi mäkké a jemné. Ak máte citlivú pokožku, budete ich nosiť s radosťou.

Sem-tam k nám príde zákazník, ktorý tvrdí, že sveter CasaModa už má niekoľko rokov a stále ho nosí. To, že svetre z PIMA bavlny sú odolné voči praniu a noseniu, dokazujú naši zákazníci. Nie brožúrky. Navyše sa nevyhŕňajú a držia tvar vďaka dvojitému elastickému lemovaniu.

Pánska elegancia sa narodila v Británii. A odtiaľ k nám priniesla pánske svetre, ktoré sme u nás skultivovali. Preto sú pevné a jemné zároveň. Kašmírové a bavlnené pánske svetre. Nájdete ich v našich obchodoch s uznávanou pánskou módou v Žiline a Poprade.

Prihláste sa k odberu našich noviniek