Wellensteyn - slávne dámske bundy


Počasie sa s nami na Slovensku nemazná. Búrky sú u nás zúrivé a schladí sa, ani nevieme ako. To je dôvod, prečo treba mať v šatníku poriadnu bundu. A  nielen na zimu.

Dámske bundy musia byť bez kompromisov

Až príliš často si musíte vyberať: buď budem vyzerať štýlovo alebo sa budem cítiť pohodlne. Bundy Wellensteyn túto dilemu za vás vyriešili tým, že sú moderné a funkčné (nepremokavé, odolné voči oteru a vetru). Prečo by ste nemohli vyzerať dobre, aj keď máme na sebe bundu na zimu?


NOVÉ DÁMSKE BUNDY WELLENSTEYN

ZIMA 2017/2018

POZRIEŤ >


Bundy, ktoré sa narodili vo vode

Módna spoločnosť vznikla približne pred 60 rokmi v Nemecku, ale v úplne inom odbore; v rybolove. Zakladateľ Adolf Wuttke bol rodený obchodník so zmyslom pre dokonalosť. Tú preniesol z nepremokavých a vetruodolných rybárskych vetroviek do moderného dámskeho oblečenia. Na nepremokavé dámske bundy od Wellensteyn sa môžete spoľahnúť. Prešli tými najextrémnejšími podmienkami.

Wellensteyn sú aj pánske bundy na jar, jeseň a na zimu

Bundy Wellensteyn sú o prestíži

Oblečenie značky Wellensteyn je prestížne asi tak, ako keď máte v kabelke iPhone. Každá žena, ktorá túži po elegantnej a modernej bunde, musí mať aspoň na jednej vetrovke biely kríž na červenom podklade. V Nemecku to platí stopercentne. Ulice sú plné vetroviek tejto módnej značky.

Elegantné bundy Wellensteyn sú čoraz úspešnejšie aj v USA a nosia ich také hviezdy ako Liam Hemsworth (Hry o život), Steven R. McQueen (Upírske denníky), Paul Rudd (Prvý alebo druhý, Blbec na večeru) alebo spevák James Blunt. Bundy Wellensteyn sa objavili aj na stránkach svetových módnych časopisov ako sú Esquire, Men`s Health a L`Uomo Vogue.

Dámske bundy na zimu Wellensteyn - ZIMA 2015/2016

Rafinované látky vás ochránia a urobia krásnou

Bundy Wellensteyn sú šité z viac ako 600 mimoriadne kvalitných látok. Je to preto, aby vás vetrovka ochránili pred zlým počasím a vy ste vyzerali stále pekne. V našich predajniach nájdete hlavne mestské vetrovky. Tie sa šijú z materiálov, ktoré sú ľahké a perfektne tkané s rôznou povrchovou úpravou. Čierna bunda je síce elegantná a vždy moderná, ale rôzna štruktúra jej môže pridať na elegancii alebo športovom vzhľade.

TiSaAirTec: ušľachtilá látka od Wellensteyn

TiSaAirTec je textília s hladkým, matným povrchom bez štruktúry dáva bundám športový ako aj ušľachtilý dojem. Látka je ľahká, mäkká a na dotyk príjemná.

 

HaHeMeAirTec: multifunkčná látka značky Wellensteyn

HaHeMeAirTec je multifunkčný materiál zo 100-percentného polyesteru. Vďaka čistému, rezervovanému vzhľadu a matnému lesku pôsobia bundy z tejto látky draho a elegantne.

 

CenturyAirTec: keprová látka značky WellensteynCenturyAirTec je textília, ktorá má výnimočné vlastnosti funkčných vrchných materiálov, ale pritom vyzerá ako klasická vlnená látka s keprovým vzorom. Vyzerá ako vlna a bundy z nej pôsobia štýlovo a pohodlne.

 

Luxusné bundy stoja viac

Pomerne vysoká cena za dámsku vetrovku vás nemusí mrzieť. Mimoriadne kvalitné látky a štýlové prevedenie stoja za to. Zoberte do úvahy, že na svete existuje len niekoľko výnimočných módnych značiek. Wellensteyn je jednou z nich.

Dámske bundy Wellensteyn si vás podmania štýlom a vezmú pod svoju ochranu.

 

 

Značku nájdete v týchto našich predajniach:

Prihláste sa k odberu našich noviniek