Dámska móda


Gerry Weber

Elegantné oblečenie pre úspešné ženy. Pekné strihy, módne farby a praktické materiály sú výnimočné a ženy sa vďaka nim cítia sebaisto a vždy upravené.

Viac informácií


Betty Barclay

Móda pre modernú ženu, ktorá s ľahkosťou spája prácu a zábavu.

BETTY BARCLAY je nemecká značka, ktorá každoročne uvádza kolekcie zamerané na súčasnú modernú ženu.

Viac informácií


Taifun

Kolekcie TAIFUN sú zmesou protikladov – medzinárodných módnych vplyvov vytvárajúcich úchvatné kombinácie s uvoľneným vzhľadom. Vďaka perfektnej súhre kúzla ženskej osobnosti a túžby po trendoch, prekypujú kolekcie TAIFUN kreatívnou energiou.

Viac informácií


Zerres

Jediné, čomu sa firma Zerres od roku 1919 venuje, sú dámske nohavice a džínsy: elegantné, štýlové a moderné. Z nohavíc urobila dokonalú súčasť dámskeho oblečenia.

Viac informácií


Lisa Campione

nemecká spoločnosť Campione sa po svojom založení v roku 1989 sústredila len na pánsku klasickú a ležérnu módu. Po okamžitom úspechu navrhnutých kolekcií však rozšírila produkciu aj o štýlové oblečenie pre ženy. Trendové kolekcie LISA CAMPIONE sú plné života práve tak, ako ženy pre ktoré sú určené.

Viac informácií


Wellensteyn

Moderné bundy Wellensteyn sú slávne, pretože sú kvalitné. Tieto luxusné bundy obstoja v každom počasí. Mimoriadna kvalita a moderný štýl - to je Wellensteyn.

Viac informácií


Triumph

súčasný TRIUMPH je producentom spodnej bielizne so všetkými možnými variáciami a strihmi, tiež nočnej bielizne, bielizne pre mládež, plaviek a oblečenia pre šport ....

Viac informácií


Anna Montana

značka založená v nemeckom Engelskirchene už v roku 1975. Dnešná "Anna Montana" patrí medzi lídrov v špecialistoch na dámske nohavice a je charakteristická vynikajúcim pomerom ceny a kvality za nohavice, ktoré naozaj perfektne sedia.

Viac informácií


Felina

FELINA - ponúka kvalitnú nemeckú spodnú bielizeň pre dobrý pocit sebavedomej ženy, ktorá si praje mať optimálne spojenie medzi eleganciou, dobre udržiavateľným vzhľadom a charakteristickou kvalitou aj do väčších veľkostí košíčkov.

Viac informácií


RoFa

nemecký pojem vo svete výrobcov dámskych sák, búnd a kabátov. Na trhu od roku 1957.

Viac informácií

Prihláste sa k odberu našich noviniek!